1000 zł mandatu za zdjęcie w rzepaku. Która osoba ze zdjęcia go nie dostanie?

Nawet 1000 zł grzywny grozi za zniszczenie upraw w trakcie sesji w rzepaku
Nawet 1000 zł grzywny grozi za zniszczenie upraw w trakcie sesji w rzepakuAgnieszka Maciuła-Ziomek/Interia, Design Pics CEF/EastNewsPUSTE

Rolnicy: fotografie w rzepaku niszczą nasze uprawy

Zobacz również:

Jakie mandaty za zdjęcie w rzepaku?

Jak zrobić zdjęcie w rzepaku, by nie niszczyć upraw?

"Szczerze o pieniądzach": Wielka transformacja energetycznaPolsat NewsSzczerze o pieniądzach
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd?