Reklama

Eurodolar i złoty niemal bez zmian

Zgodnie z przewidywaniami ostatnia sesja przed zbliżającymi się Świętami Wielkanocnymi przebiegała pod dyktando małej zmienności kursu w okolicach poziomu 1,382.

Eurodolar na 1,382

Reklama

. Większość graczy zdecydowała się zamknąć najważniejsze pozycje już wcześniej, a niektórzy z decyzjami czekają do przyszłego tygodnia, kiedy to na rynku pojawi się więcej impulsów (szczególnie ze strony figur makroekonomicznych).

W przyszłym tygodniu najciekawiej zapowiada się środa, kiedy to poznamy wstępne odczyty indeksów PMI za kwiecień dla usług i przemysłu z najważniejszych gospodarek. Nie zabraknie również odczytów w inne dni, wyjątkiem jest tu najbliższy poniedziałek, gdzie część rynków będzie jeszcze zamknięta.

Złoty niemal bez zmian

W ślad za korekcyjnymi ruchami na głównej parze walutowej, nieznacznie zmieniała się dziś wartość naszej waluty. Dolar na chwile obecną kosztuje 3,0296, za wspólną walutę trzeba zapłacić 4,1855 PLN.

W przyszłym tygodniu z figur makroekonomicznych z naszego kraju poznamy: stopę bezrobocia, koniunkturę gospodarczą i konsumencką oraz najważniejsze, wyniki sprzedaży detalicznej.

Michał Palenciuk

FMCM

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »