Reklama

Poniedziałek przyniósł utrzymanie nastrojów

Pierwsza sesja tygodnia nie przyniosła istotnych zmian na rynkach.

Małe zmiany głównej pary walutowej

Eurodolar przez większość dnia notował próby przejścia w lekką korektę ostatnich ruchów, jednak to popyt miał dziś decydujące słowo, dzięki czemu kurs EUR/USD wrócił w okolice zamknięcia z piątku. Powodem małych i praktycznie nieistotnych zmian na rynku był brak istotnych publikacji makroekonomicznych. Rynek nie potrafił dziś znaleźć żadnych impulsów do zmian. Jutrzejszy dzień zapowiada się ciekawiej i będzie można się spodziewać bardziej gwałtownych zmian na rynkach. Kurs głównej pary walutowej o godzinie 16.00 wynosił 1,3460.

Dobry dzień złotego

Reklama

Polska waluta małymi kroczkami, ale z konsekwencją umacnia się względem dolara. Po przebiciu poziomu 3 zł na parze USD/PLN, kurs obrał jasny kierunek, co potwierdza dzisiejsza sesja. Z kolei na parze EUR/PLN na rynku panuje remis. Żadna ze stron nie potrafiła skutecznie zaatakować, a każda z prób okazywała się być nieudana. Kurs EUR/PLN o godzinie 16.00 znajdował się w okolicy piątkowego zamknięcia i wynosił 3,95, natomiast USD/PLN kształtował się na poziomie 2,9350.

Błażej Kędzierski

Dowiedz się więcej na temat: Poniedzialek

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »