Reklama

Notowania akcji spółki Medicalgorithmics z 12 listopada 2020 roku

W czwartek, 12 listopada Medicalgorithmics (MDG) rozpoczął notowania od poziomu 24,35 zł, czyli takiego, na jakim zakończyła się poprzednia sesja. To była minimalna wartość tej spółki w tym dniu. Poziom maksymalny - 25,55 zł - spółka osiągnęła o godzinie 12.52 by na zamknięciu spaść do poziomu 25,4 zł.

Reklama

Liczba transakcji dla spółki Medicalgorithmics wyniosła 66, przy wolumenie obrotu akcjami na poziomie 22 266 sztuk. Obroty wyniosły 547 tys. zł., co oznacza, że kształtowały się na średnim miesięcznym poziomie generowanym dla spółki.

Analizowana sesja była czwartą sesją wzrostową. W ciągu ostatniego tygodnia wartość spółki wzrosła o 24,51 proc., w ciągu miesiąca zwiększyła się o 17,59 proc. Przez ostatnich 12 miesięcy obniżyła się o 10,41 proc., a od początku roku akcjonariusze zyskali 59,35 proc.

W czwartek Medicalgorithmics zachowywał się lepiej niż rynek. Indeks WIG spadł o 0,1 proc. do poziomu 51 229 punktów, a wartość spółki wzrosła o 4,31 proc.

Medicalgorithmics to firma działająca w branży wysokiej technologii. Jest dostawcą rozwiązań systemowych oraz algorytmicznych w diagnostyce kardiologicznej, w szczególności w zakresie analizy sygnału EKG. Koncentruje się na produkcji i rozwoju swojego flagowego produktu, czyli PocketECG – najbardziej zaawansowanego technologicznie na świecie systemu, służącego do zdalnego monitorowania zaburzeń pracy serca. (na podst. GPW).

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »