Przejd� do g��wnej cz�ci strony

× m.interia.pl

Korzystasz z urządzenia mobilnego? Wybróbuj wersję Interii,
zaprojektowaną specjalnie dla Twojego urządzenia.

Aktualności

Wiadomość dnia

 • Palaczom wstęp wzbroniony!
  Środa, 3 września (06:00)
  Palaczom wstęp wzbroniony!Zapach dymu tytoniowego dla niepalących osób zwykle jest mało przyjemny. Co gorsze w przypadku nałogowych palaczy przesiąka on ich ubrania i jest wyraźnie wyczuwalny w mieszkaniu. więcej »

Wiadomości

 • NIK pozytywnie o gospodarowaniu nieruchomościami Skarbu Państwa
  NIK pozytywnie o gospodarowaniu nieruchomościami Skarbu Państwa

  55 minut temu

  Najwyższa Izba Kontroli oceniła, że minister skarbu oraz prezydent Warszawy rzetelnie gospodarowali nieruchomościami Skarbu Państwa - wynika z opublikowanego w środę raportu Izby. NIK pozytywnie odniósł się do prywatyzacji Polskiego Holdingu Nieruchomości.
   więcej »
 • Co trzeci Polak celuje w mieszkanie do 200 tys. zł
  Co trzeci Polak celuje w mieszkanie do 200 tys. zł

  Środa, 3 września (06:00)

  Co trzecia osoba (36 proc.) poszukująca mieszkania na krajowym rynku wtórnym zamierza przeznaczyć na zakup nieruchomości nie więcej niż 200 tys. zł - wynika z najnowszego badania portalu Domy.pl. Co piąty poszukujący (19 proc.) planuje nabyć M za kwotę jeszcze niższą - jedynie do 150 tys. zł. Te ogólnopolskie dane różnią się jednak znacznie względem struktur popytowych w sześciu wybranych miastach - Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Łodzi, Poznaniu i Gdańsku.
   więcej »
 • Kawalerek deweloperzy mają jak na lekarstwo
  Kawalerek deweloperzy mają jak na lekarstwo

  Wtorek, 2 września (06:00)

  Niemal co drugie mieszkanie deweloperskie w Warszawie ma dwa pokoje - wynika z analizy Lion's Banku. Najtrudniej znaleźć wymarzoną kawalerkę, bo w dostępnej ofercie tylko co 15. lokal jest garsonierą.
   więcej »
 • Własna wyspa za milion dolarów? Dlaczego nie!
  Własna wyspa za milion dolarów? Dlaczego nie!

  Poniedziałek, 1 września (06:00)

  Penthouse w wysokościowcu, apartament w kamienicy czy własna rezydencja - takie nieruchomości najczęściej wybierają najbogatsi. W ostatnich latach jednak modne staje się posiadanie własnej wyspy. Jest to rozwiązanie szczególnie popularne wśród osób szukających ciszy i spokoju. Lion's Bank sprawdził jak gruby portfel jest potrzebny, żeby zostać współczesnym Robinsonem Crusoe.
   więcej »
 • Kurs franka rośnie,a pomysłów na kredyty wciąż brak
  Kurs franka rośnie,a pomysłów na kredyty wciąż brak

  Poniedziałek, 1 września (06:00)

  Na dobre skończyły się korzyści z niższej raty kredytu frankowego. Osoby spłacające zadłużenie w CHF wydają zdecydowanie więcej niż zadłużeni w złotych. Na dodatek nie mają szansy na pozbycie się bez strat mieszkań kupionych za walutowy kredyt.
   więcej »
 • Mieszkania z hipoteką nie trzeba się bać
  Mieszkania z hipoteką nie trzeba się bać

  Poniedziałek, 1 września (06:00)

  Zakup mieszkania obciążonego hipoteką odstrasza część potencjalnych kupujących. Home Broker uspokaja: nie ma się czego bać. Może to zająć trochę więcej czasu, ale dobrze przygotowana transakcja pozwoli na bezpieczny zakup lokalu.
   więcej »
 • W 10. rocznicę istnienia, czyli co się odwlecze...
  W 10. rocznicę istnienia, czyli co się odwlecze...

  Niedziela, 31 sierpnia (06:00)

  Mieszkańcy Miasteczka Wilanów w tym roku obchodzą dziesięciolecie istnienia swego bodaj najsłynniejszego krajowego osiedla, licząc od momentu wprowadzenia się lokatorów do pierwszej ukończonej tu inwestycji.
   więcej »
 • Wiekowe kamienice odzyskują dawny blask
  Wiekowe kamienice odzyskują dawny blask

  Niedziela, 31 sierpnia (06:00)

  Stare kamienice w centrach miast są nieodłączną częścią historii kultury i sztuki. Ich dekoracyjne fasady podkreślają kunszt rzemiosła sprzed 100 lat, które dziś dzięki rewitalizacji starych kamienic, przeżywa renesans. Odrestaurowane kamienice stanowią przeciwwagę dla ascetycznego stylu nowoczesnej architektury. Apartamenty i mieszkania umiejscowione w takich budynkach cieszą się dużą popularnością wśród osób szukających nieszablonowego lokum. Dlatego kompleksowe odnawianie kamienic jest ciekawym pomysłem na wzbogacenie oferty rynku pierwotnego. W naszym kraju można już znaleźć firmy deweloperskie, które prowadzą rewitalizację starych budynków wielorodzinnych.
   więcej »
 • Studencki najem: Liczą się cena i lokalizacja
  Studencki najem: Liczą się cena i lokalizacja

  Sobota, 30 sierpnia (06:00)

  Choć liczba studentów w Polsce od kilku lat systematycznie spada, nadal są oni bardzo ważną grupą klientów na rynku najmu. Grupa ta ma określone oczekiwania i warto je poznać gdy chcemy zainwestować w mieszkanie na studencki wynajem.
   więcej »
 • Gigantyczna transakcja na rynku nieruchomości. Złota 44 sprzedana
  Gigantyczna transakcja na rynku nieruchomości. Złota 44 sprzedana

  Czwartek, 28 sierpnia (11:10)

  Najwyższy budynek mieszkalny w Europie, warszawski "żagiel" przy ul. Złotej 44, zaprojektowany przez Daniela Libeskinda, został sprzedany. Dotychczasowy użytkownik wieczysty nieruchomości, spółka Orco Property, sprzedała wieżowiec za 63 mln euro, oddając tym samym 100 proc. udziałów i wierzytelności.
   więcej »
 • Księga wieczysta dla własnościowego spółdzielczego prawa do lokalu
  Księga wieczysta dla własnościowego spółdzielczego prawa do lokalu

  Czwartek, 28 sierpnia (06:00)

  Czy warto założyć księgę wieczystą dla spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu? Odpowiedź brzmi oczywiście tak! Księga wieczysta to rejestr publiczny, który przedstawia stan prawny nieruchomości.
   więcej »

Porady budowlane

Kalkulator walutowy

 Pomoc

Wynik w:

Inne kalkulatory:

Rynek międzybankowy

Kalkulator ustawowy

Data powstania zobowiązania*:

Data zapłaty zobowiązania*:


Polecamy: