Przejd� do g��wnej cz�ci strony

× m.interia.pl

Korzystasz z urządzenia mobilnego? Wybróbuj wersję Interii,
zaprojektowaną specjalnie dla Twojego urządzenia.

Aktualności

Wiadomość dnia

Wiadomości

 • Kawalerek deweloperzy mają jak na lekarstwo
  Kawalerek deweloperzy mają jak na lekarstwo

  14 minut temu

  Niemal co drugie mieszkanie deweloperskie w Warszawie ma dwa pokoje - wynika z analizy Lion's Banku. Najtrudniej znaleźć wymarzoną kawalerkę, bo w dostępnej ofercie tylko co 15. lokal jest garsonierą.
   więcej »
 • Własna wyspa za milion dolarów? Dlaczego nie!
  Własna wyspa za milion dolarów? Dlaczego nie!

  Poniedziałek, 1 września (06:00)

  Penthouse w wysokościowcu, apartament w kamienicy czy własna rezydencja - takie nieruchomości najczęściej wybierają najbogatsi. W ostatnich latach jednak modne staje się posiadanie własnej wyspy. Jest to rozwiązanie szczególnie popularne wśród osób szukających ciszy i spokoju. Lion's Bank sprawdził jak gruby portfel jest potrzebny, żeby zostać współczesnym Robinsonem Crusoe.
   więcej »
 • Kurs franka rośnie,a pomysłów na kredyty wciąż brak
  Kurs franka rośnie,a pomysłów na kredyty wciąż brak

  Poniedziałek, 1 września (06:00)

  Na dobre skończyły się korzyści z niższej raty kredytu frankowego. Osoby spłacające zadłużenie w CHF wydają zdecydowanie więcej niż zadłużeni w złotych. Na dodatek nie mają szansy na pozbycie się bez strat mieszkań kupionych za walutowy kredyt.
   więcej »
 • W 10. rocznicę istnienia, czyli co się odwlecze...
  W 10. rocznicę istnienia, czyli co się odwlecze...

  Niedziela, 31 sierpnia (06:00)

  Mieszkańcy Miasteczka Wilanów w tym roku obchodzą dziesięciolecie istnienia swego bodaj najsłynniejszego krajowego osiedla, licząc od momentu wprowadzenia się lokatorów do pierwszej ukończonej tu inwestycji.
   więcej »
 • Wiekowe kamienice odzyskują dawny blask
  Wiekowe kamienice odzyskują dawny blask

  Niedziela, 31 sierpnia (06:00)

  Stare kamienice w centrach miast są nieodłączną częścią historii kultury i sztuki. Ich dekoracyjne fasady podkreślają kunszt rzemiosła sprzed 100 lat, które dziś dzięki rewitalizacji starych kamienic, przeżywa renesans. Odrestaurowane kamienice stanowią przeciwwagę dla ascetycznego stylu nowoczesnej architektury. Apartamenty i mieszkania umiejscowione w takich budynkach cieszą się dużą popularnością wśród osób szukających nieszablonowego lokum. Dlatego kompleksowe odnawianie kamienic jest ciekawym pomysłem na wzbogacenie oferty rynku pierwotnego. W naszym kraju można już znaleźć firmy deweloperskie, które prowadzą rewitalizację starych budynków wielorodzinnych.
   więcej »
 • Studencki najem: Liczą się cena i lokalizacja
  Studencki najem: Liczą się cena i lokalizacja

  Sobota, 30 sierpnia (06:00)

  Choć liczba studentów w Polsce od kilku lat systematycznie spada, nadal są oni bardzo ważną grupą klientów na rynku najmu. Grupa ta ma określone oczekiwania i warto je poznać gdy chcemy zainwestować w mieszkanie na studencki wynajem.
   więcej »
 • Gigantyczna transakcja na rynku nieruchomości. Złota 44 sprzedana
  Gigantyczna transakcja na rynku nieruchomości. Złota 44 sprzedana

  Czwartek, 28 sierpnia (11:10)

  Najwyższy budynek mieszkalny w Europie, warszawski "żagiel" przy ul. Złotej 44, zaprojektowany przez Daniela Libeskinda, został sprzedany. Dotychczasowy użytkownik wieczysty nieruchomości, spółka Orco Property, sprzedała wieżowiec za 63 mln euro, oddając tym samym 100 proc. udziałów i wierzytelności.
   więcej »
 • Księga wieczysta dla własnościowego spółdzielczego prawa do lokalu
  Księga wieczysta dla własnościowego spółdzielczego prawa do lokalu

  Czwartek, 28 sierpnia (06:00)

  Czy warto założyć księgę wieczystą dla spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu? Odpowiedź brzmi oczywiście tak! Księga wieczysta to rejestr publiczny, który przedstawia stan prawny nieruchomości.
   więcej »
 • Felieton: Malinowe Noble dla twórców ustawy "Mieszkanie dla Młodych"
  Felieton: Malinowe Noble dla twórców ustawy "Mieszkanie dla Młodych"

  Czwartek, 28 sierpnia (06:00)

  Polskie Malinowe Noble 2013, czyli nagrody za najbardziej bezsensowne ustawy ubiegłego roku, rozdane! Konkurencja była, jak zawsze zresztą, niezwykle silna. Do ostatniej chwili nie było wiadomo, który z aktów prawnych, wypracowanych katorżniczą pracą przez naszych parlamentarzystów - w pocie czoła - zdobędzie ich najwięcej.
   więcej »
 • Przykra niespodzianka dla najemców
  Przykra niespodzianka dla najemców

  Środa, 27 sierpnia (06:00)

  Pomalowanie ścian, odświeżenie fug, cyklinowanie - to czynności, które nawet przy relatywnie niewielkich nakładach sprawiają, że mieszkanie odzyska atrakcyjność. Niezbędne jest również usunięcie wszelkich usterek. Właściciel mieszkania może w ten sposób podnieść stawkę czynszu nawet o kilkaset złotych. Ile to jednak kosztuje? Odpowiedź na to pytanie znalazł Lion's Bank.
   więcej »
 • Pod koniec roku spadną ceny działek
  Pod koniec roku spadną ceny działek

  Wtorek, 26 sierpnia (05:59)

  W wakacje widać wzmożone zainteresowanie działkami rekreacyjnymi. Taką nieruchomość można kupić w cenie średniej klasy samochodu. Wpływ na cenę ma jednak przede wszystkim odległość od dużego miasta i atrakcji turystycznych. Ceny zarówno działek rekreacyjnych, jak i budowlanych powinny nieco spaść w najbliższych miesiącach.
   więcej »

Porady budowlane

Kalkulator walutowy

 Pomoc

Wynik w:

Inne kalkulatory:

Rynek międzybankowy

Kalkulator ustawowy

Data powstania zobowiązania*:

Data zapłaty zobowiązania*:


Polecamy: