Przejd� do g��wnej cz�ci strony

× m.interia.pl

Korzystasz z urządzenia mobilnego? Wybróbuj wersję Interii,
zaprojektowaną specjalnie dla Twojego urządzenia.

Fundusze europejskie
×

Treść dostępna również w wersji mobilnej
na m.interia.pl oraz w aplikacjach na iOS i Android

Weź udział w "Wielkim Teście o Europie"

Ten artykuł możesz przeczytać również w wersji mobilnej »

Zapraszamy do udziału w "Wielkim Teście o Europie" organizowanym przez TVP. W poniedziałek 27 maja o godz. 20.25 wejdź na strony INTERIA.PL, rozwiąż test online i wygraj atrakcyjne nagrody.

"Wielki Test o Europie" to przede wszystkim zabawa, w której można wygrać atrakcyjne nagrody
"Wielki Test o Europie" to przede wszystkim zabawa, w której można wygrać atrakcyjne nagrody /INTERIA.PL

"Wielki Test o Europie" popularyzuje wiedzę o funduszach unijnych, dzięki którym zmienia się Polska. Zabawa organizowana przez TVP udowadnia, że korzystając z unijnego wsparcia można zmienić najbliższe otoczenie. W studiu telewizyjnym test rozwiązywać będą aktorzy, politycy i dziennikarze, program poprowadzą Paulina ChylewskaMaciej Orłoś.

Weź udział w teście! Wejdź na stronę quizoeuropie.interia.pl

Swój udział w teście potwierdzili m.in. Joanna Moro, Maciej Musiał, Klaudia Carlos, Piotr Kraśko, Marta Chodorowska, Oswald Rodrigo Pereira, Olga Bończyk, Kevin Aiston, Marta Lipińska, Paolo Cozza, Agata Konarska, Julia Pitera, Beata Szydło, Joanna Senyszyn, Sylwester Maciejewski, Marco Bocchino, Dmitrij Strelnikow, Theofilos Vafidis, Piotr Pręgowski.

Aby wziąć udział w naszym konkursie, wystarczy w poniedziałek 27 maja 2013 r., po godz. 20 wejść na INTERIA.PL, gdzie znajdzie się odnośnik prowadzący do specjalnej strony z tymi samymi pytaniami, na które odpowiadać będą goście w studiu telewizyjnym.


W studiu TVP pojawią się m.in. Joanna Moro, Maciej Musiał i Claudia Carlos /East News

Następnie należy wypełnić formularz zgłoszeniowy i zaakceptować regulamin.

"Wielki Test o Europie" składa się z czterech serii po 6 pytań. Dla każdego pytania tylko jedna odpowiedź jest prawidłowa.

Laureatami konkursu zostanie 17 osób, które w najkrótszym czasie odpowiedzą prawidłowo na 4 pytania, jakie padną w trakcie całego testu. Oznacza to, że do zabawy można przystąpić także w trakcie trwania konkursu.

Listę zwycięzców nagród opublikujemy w dniu testu na stronie biznes.interia.pl.

Pamiętaj! "Wielki Test o Europie" już w poniedziałek, 27 maja, od godz. 20.25.

Więcej informacji na temat testu znajdziesz w  raporcie specjalnym na stronach INTERIA.PL.


Źródło informacji: INTERIA.PL

Więcej o:
fundusze unijne,
konkurs,
TVP,
Weź udział

Ankieta

Czy umiemy wykorzystywać pieniądze unijne?

Czy umiemy wykorzystywać pieniądze unijne?

Dziękujemy. Twój głos został już zarejestrowany
WYNIKI

Tak

 
15%

Nie

 
76%

Trudno powiedzieć

 
7%

Nie mam zdania

 
2%Głosów: 16516

Zagłosuj w innych ankietach »

 

Skomentuj artykuł: Fundusze europejskie

Wasze komentarze (139)

Dodaj komentarz

~jack -

UNIA ZABRAŁA NAM RYNEK BANKÓW , HANDLU,, PRZEMYSŁU , WPROWADZIŁA NAM EUROPEJSKIE CENY A Z NAS POLAKÓW ZROBIŁA SOBIE PAROBKÓW ZA 1200 ZŁ ( 300 EURO) NA MIESIĄC . ZAWSZE KTOŚ NAS MUSI WYKORZYSTYWAĆ , 44 LATA RUSKIE A TERAZ UNIA EUROPEJSKA .

~GreenWlodek -

Jedna wielka i solidna Europa. Jeden wspólny rynek. Swoboda podróżowania. Wolność osiedlania się. Wolność studiowania na Uczelniach Europejskich. Wspólna waluta dla całej europy.

~tylko UE -

Nie bluźnijcie na Unię Europejską, bo tych cwaniaczków co tak tu pyskują i złożeczą na Unię jakoś wytropimy i to się nadaje pod sąd za obrazę urzędów Panstowych i Instytucji Brukselskiej, a to już nie są przelewki i zapewniam was, że 5 do 10 lat za to możecie dostać i to już niedlugo, więc raczej zatkajcie te pyski, bo jesteście wrogami systemu a takich się eliminuje jako antysystemowych i faszystwoskich, kesnofobicznych i antysemickich homofobów. Jak widze takich jak was jestem za eutanazją i aborcją albo przymusowymi obozami pracy dla przestępców.

~cafe3940 -

Ja tak

~Emerytka. -

Wszystko co przeczytałam to jest rzeczywistą prawdą.!Najważniejszą rzeczą jest to: aby Ci sami "ludzie" nie siedzieli w ławach sejmowych po 20 lat.!!! i dłużej.!!! Dlatego jest w Polsce tak żle bo Ci sami rządzą latami nie dopuszczając do sejmu innych mądrych ludzi,a takich w Polsce nie brakuje,tylko nie są dopuszczani do władzy. Porobili PARTIE i TYLKO TE SAME B....Y SĄ WYBIERANI,TO JAK MA BYĆ DOBRZE W KRAJU.!!!!!!!!!!.DBAJĄ TYLKO O SIEBIE I SWOJE RODZINY,a resztę POLAKÓW mają gdzieś.Obwieszają się złotem i jeżdżą w różne strony świata,PRZEPUSZCZAJĄC NASZE WSPÓLNE PIENIĄDZE..JUŻ GORSZEJ BIEDY W KRAJU NIE MOŻE BYĆ...WINA ZACZYNA SIĘ OD SEJMU,ŻE POWINNI DOPUŚCIĆ DO WŁADZY INNYCH MĄDRYCH LUDZI,BO DOŚĆ JUŻ MAMY TYCH DURNYCH ,KTÓRZY RZĄDZĄ NAMI ...POWINNY BYĆ DWIE KADENCJE DO SEJMU I ZMIANA NA INNYCH MĄDRYCH LUDZI...Partiami mogą się zajmować poza sejmem. Zrobili sobie ze SEJMU swój prywatny folwark bo wcale nie zależy im aby nam wszystkim żyło się dobrze,tylko dbają o siebie i swoje rodziny. TYLKO DWIE KADENCJE I WYBIERAĆ NOWYCH LUDZI -żadne partie nas nie obchodzą tylko chcemy głosować na mądrych porządnych ludzi a nie na partie.DO WORA Z WASZYMI PARTIAMI.Stale tylko o koryto Wam chodzi.NIE możecie d..y oderwać od stołków.My za marne grosze żyjemy a Wy opływacie bogactwem.POLSKA JEST RÓWNIEŻ tak wasza JAK I NASZA(biednie żyjąc w TEJ naszej OJCZYZNIE).Mamy Was już dość,delikatnie powiem sp...........e.

~?;D -

jak tu się zalogować ?!?

~muzyk leon -

Nie chcemy polityki kłamstwa, wyzysku i nienawiści do najmniej zarabiających najciężej pracujących polaków ! Nie możemy iść na ugody, na wyjścia pośrednie. Trzeba całkowicie oczyścić teren i stworzyć od podstaw nową siłę. Nie chcemy karierowiczostwa, sławy, koryta. Chcemy porządku, żeby ciężko pracujący ludzie widzieli owoce swojej pracy i mieli z tego satysfakcję !

~muzyk leon -

Słyszę co i jak mówi komor i donek, gdyby mówili prawdę to ok, ale kłamią i z przyjemnością oświadczam że chętnie ich zastąpię. Uważam że powinno się ich za łeb i na bruk, tak żeby im fortunki z kieszonek się wysypały spowrotem. Chcecie przywódcę, ja się piszę,nie trzeba wielkiej filozofii, żeby wszystkim prawie równo dzielić plus minus 30 procent. Wtedy najciężej pracujący i najlepsi fachowcy zarabiali by o 30 procent więcej w porównaniu z tymi co najmniej, a zarobki najniższe mogłyby przez taką równowagę wynosić na wstępie około 3-4 tys, potem więcej dopóki polska nie wzbogaciła by się i wzmocniła. Jak to możliwe? Likwidacja całkowita przywilejów, zyski firm dochodowych na pomoc dla firm, których nie stać na podwyższoną najniższą krajową.Likwidacja Ulg dla firm zagranicznych i dodatkowe opłaty, za te pieniądze wspieranie produkcji krajowej. Rozliczenia firm z dochodów, kontrola zysków, rozbudowa firm z zysków dla zatrudnienia większej liczby ludzi, nie dla bogacenia się właścicieli.Kapitalistyczny wyzysk do zlikwidowania, to patologiczne zjawisko musi zniknąć, to wojna ekonomiczna która może doprowadzić do wojny i śmierci, przez wojnę, terroryzm lub głód.Likwidacja bezrobocia, każdy może pracować, tak jak za granicą, z każdym wykształceniem.Ale czy polacy potrafią wierzyć w taki sukces? czy wolą bezpieczeństwo i ze strachu będą modlić się do donka i komora? Czy polacy chcą szukać wykształconego mądralę z tytułami naukowymi i o wykwintym wysławianiu się?Czy polak potrafi zrozumieć że prości ludzie mają więcej rozumu bo znają problemy życia i potrafią dostosowywać prawo do realiów? Nie ważne kto, ważne żeby skutecznie, nie chodzi o sławę czy koryto, chodzi o ideę,razem, a skożystają wszyscy. Trzeba rwać siłą spowrotem tym co nakradli i poniszczyli ten kraj.Polacy, trzeba dzialać.

~Owsiak -

Unia, unia strzel se kunia

~baba -

jak założyć konto ?