Nowy sposób kredytowania od Ekassy – jak to działa?

Rynek kredytowy rozwija się w dynamicznym tempie. Zachodzące zmiany są spowodowane postępem technologii oraz sukcesywnym rozwojem sektora Fintech. Spośród dostępnych na rynku usług finansowych ofert kredytów konsumenckich, Ekassa wyróżnia się innowacyjnością w udzielaniu pożyczek oraz indywidualnym podejściem do potrzeb klienta i umiejętnością budowania z nim długotrwałych relacji.

Na początku 2023 roku Ekassa wprowadziła pożyczki dla przedsiębiorców, które zapewniają finansowanie już od pierwszego dnia rejestracji działalności gospodarczej a pod koniec tego samego roku - wprowadziła pożyczki długoterminowe na dowolny cel dla osób, które ukończyły 18 rok życia.

Idea stworzenia Ekassy powstała już w 2014 roku, kiedy zespół intensywnie pracował nad rozwojem usług finansowych. Eksperci Ekassy zauważyli, że większość klientów napotyka trudności w uzyskaniu kredytu ze względu na negatywną historię kredytową, wiek czy wysokość osiąganych dochodów. Pomimo rozwoju rynku, procedura udzielania kredytów nadal pozostaje procesem złożonym, skomplikowanym oraz opartym na wielu formalnościach. Dlatego zespół postanowił ułatwić konsumentom dostęp do uzyskania kredytowania swoich potrzeb i stworzył Ekassę - bez archaicznych kolejek, nieprzyjemnych wizyt w banku i nadmiernej dokumentacji.

Reklama

Kredytowanie bankowe: złożony i długotrwały proces

Procedury kredytowe w bankach pozostają nadal złożonym i czasochłonnym procesem, który może trwać kilka dni, a nawet tygodni. Ponadto banki często wymagają od swoich klientów, fizycznej obecności w placówce oraz przedstawienia dużej liczby dokumentów, co dla niektórych grup społecznych może być dużym utrudnieniem, a czasem nawet niemożliwe do wykonania.

Warto zauważyć, że pomimo długotrwałej procedury, banki mogą odmówić udzielenia kredytu, nawet wówczas, gdy klient posiada dobrą historię kredytową lub z uwagi na jej brak. To może stanowić wyzwanie dla osób borykających się z problemami finansowymi lub oczekujących na pozytywną decyzję w sprawie kredytu.

Ekassa wychodzi naprzeciw konsumentom, ułatwiając i usprawniając wszystkie procedury. W odróżnieniu od banków oraz innych instytucji pozabankowych stawia na innowacyjność oraz kładzie nacisk na zaspokajanie potrzeb konsumentów. Firma dąży nie tylko do udzielenia pożyczek, ale także pomaga ludziom osiągnąć ich cele finansowe, szczególnie poprzez projekty edukacyjne.

Ekassa: Szybki i prosty proces ubiegania się o pożyczkę

Ekassa oferuje swoim klientom szybki i maksymalnie prosty proces wnioskowania o pożyczkę, w przeciwieństwie do tradycyjnych kredytów bankowych. Aby uzyskać pożyczkę w Ekassa, wystarczy wypełnić prosty formularz i złożyć wniosek przez Internet. Decyzja o udzieleniu pożyczki podejmowana jest nawet w ciągu kilku minut. Dzięki temu, klienci mogą zaoszczędzić czas i przeznaczyć go na rozwój osobisty lub zawodowy.

Banki często wymagają dodatkowych form zabezpieczenia, co może stanowić przeszkodę w uzyskaniu kredytu przez niektórych konsumentów. Natomiast, Ekassa oferuje swoim klientom najlepsze rozwiązania bez żadnych zabezpieczeń, ukrytych kosztów czy kar, co czyni ją, bardziej atrakcyjnym rozwiązaniem dostępnym dla każdego.

Dlaczego warto wybrać Ekassę?

Zespół Ekassy głęboko wierzy, że łatwiejszy dostęp do kredytów może stworzyć nowe perspektywy dla klientów. Celem Ekassy jest uczynienie usług finansowych bardziej dostępnymi i wygodnymi dla wszystkich osób, niezależnie od sytuacji finansowej czy statusu społecznego.

Innowacyjny system przetwarzania danych uwzględnia tysiące unikalnych parametrów, aby zaoferować klientom Ekassy elastyczne i zindywidualizowane warunki, odpowiadające ich potrzebom. Obecnie Ekassa, dzięki ponad 7-letniemu doświadczeniu jest liderem na rynku usług pożyczkowych i może pochwalić się ponad 60 000 zadowolonych klientów, którzy już skorzystali z ich usług.

Ekassa to nie tylko szybka pożyczka, ale przede wszystkim wsparcie rozwoju finansowego i osobistego klientów. Oferuje szeroki zakres finansowania, które można dostosowywać do swoich potrzeb.

Ekassa wysoko ceni opinię klientów i zawsze jest otwarta na sugestie oraz komentarze. Zespół jest przekonany, że opinie konsumentów to źródło do ciągłego doskonalenia jakości usług, niezależnie od ich charakteru - pozytywnego czy negatywnego.

Dzięki systematycznemu rozpatrywaniu wszystkich uwag, Ekassa aktywnie rozwija się, aby zapewniać coraz wyższy poziom obsługi klienta.

Dołącz do grupy klientów, którzy już wysoko ocenili zalety firmy Ekassa w zakresie kredytowania!

Obecnie ich ocena na Google i Trustpilot wynosi 4,1*

Zalety dla osób fizycznych


Obecnie Ekassa oferuje dwa produkty, które odpowiadają potrzebom różnych klientów. Osobista Ekassa to pożyczki dla osób fizycznych na cele osobiste, a Przedsiębiorcza Ekassa to dostęp do pożyczek dla przedsiębiorców na finansowanie biznesu od pierwszego dnia rejestracji. Szczegóły dotyczące każdego produktu można znaleźć pod poniższymi linkami:

"Ekassa Osobista"  "Ekassa Przedsiębiorcza"

Możliwości dla osób fizycznych na cele osobiste od Ekassa:

  • Kredyt bez zastawu i poręczenia: Ekassa nie wymaga od swoich klientów dokonywania zastawu lub poręczenia, co czyni kredyt bardziej dostępnym dla szerokiego grona osób;
  • Dostępność: Ekassa nie ogranicza swoich klientów wiekiem, co czyni ją atrakcyjną opcją dla każdego. Na przykład studenci mogą wziąć kredyt na sfinansowanie studiów, a osoby starsze - na poprawę jakości swojego życia;
  • Elastyczność warunków: Ekassa oferuje osobom fizycznym pożyczki na kwotę do 30 000 złotych na okres od 6 do 36 miesięcy.

Zalety dla przedsiębiorców

Ekassa oferuje również korzystne warunki dla przedsiębiorców:

  • Pożyczka od pierwszego dnia rejestracji działalności: Ekassa oferuje pożyczki dla przedsiębiorców od pierwszego dnia rejestracji działalności gospodarczej.
  • Brak wymagań dotyczących zastawu na składnikach majątku przedsiębiorstwa: Ekassa nie wymaga dokonywania zastawu na przedsiębiorstwie ani jego składnikach, co czyni ją bardziej atrakcyjną opcją dla osób prowadzących działalność gospodarczą i firm.
  • Finansowanie rozwoju: Ekassa oferuje pożyczki na rozwój biznesu dla przedsiębiorców. Pożyczki te, mogą być przeznaczone na pokrycie kosztów inwestycji i jako uzupełnienie kapitału obrotowego.

Projekt edukacyjny "Mądrość finansowa" od Ekassa

W ubiegłym roku Ekassa po raz pierwszy zaprezentowała swój nowy projekt edukacyjny pod nazwą "Mądrość finansowa". Inicjatywa ta, ma na celu podniesienie poziomu edukacji finansowej społeczeństwa, niezależnie od wieku czy wysokości osiąganych dochodów.

Ekassa podkreśla, że edukacja finansowa jest kluczowym elementem budowania przyszłości oraz długoterminowej perspektywy inwestycyjnej. Warto zaznaczyć, iż osoby posiadające wiedzę w obszarze finansów osobistych, lepiej rozumieją dostępne im możliwości oraz świadomie i odpowiedzialnie korzystają z produktów finansowych dostępnych na rynku.

Całkowita kwota kredytu 5000,00 zł; oprocentowanie  18,50%; całkowity koszt kredytu 2 027,40 zł (w tym: prowizja 1 230,30 zł; odsetki 797,10 zł); Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 58,20%; 18 miesięcznych rat: 17 równych rat miesięcznych w wysokości 390,37 zł, i ostatnia 18 rata w wysokości 391,11 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 31.01.2023 r. na reprezentatywnym przykładzie Pożyczki.

Artykuł sponsorowany

.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy
Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »