Integracja T-Mobile Usługi Bankowe z Alior Bankiem. W najbliższy weekend nastąpi przerwa w dostępie do bankowości

Od soboty 28.11.2020 r. od godz. 23:00 do niedzieli 29.11.2020 r. do godz. 19:00 nastąpi połączenie operacyjne oddziału T-Mobile Usługi Bankowe z Alior Bankiem. Wszystkie dotychczasowe produkty otwarte w T-Mobile Usługi Bankowe przeniesione zostaną do systemów informatycznych Alior Banku. W tym czasie systemy oraz większość usług bankowych zarówno T-Mobile Usługi Bankowe, jak i Alior Banku będzie niedostępna.

Pierwsze logowanie jeszcze przed migracją

Bank rekomenduje, aby klienci T-Mobile Usługi Bankowe, którzy dotychczas nie zapoznali się z instrukcją logowania do bankowości elektronicznej Alior Banku, dokonali tej czynności do soboty 28.11.2020 r. do godz. 23:00. Instrukcja jest wyświetlana w dotychczasowej bankowości internetowej T-Mobile Usługi Bankowe na ekranie widocznym po zalogowaniu.

Dostępne płatności kartami oraz wypłaty i wpłaty w bankomatach

Podczas planowanej integracji systemów informatycznych, klienci, zarówno T-Mobile Usługi Bankowe, jak i Alior Banku, będą mogli realizować transakcje kartami w sklepach, punktach usługowych, internecie oraz wypłacać lub wpłacać gotówkę z bankomatów.

Reklama

Wyłączona bankowość elektroniczna

Wszystkie systemy bankowości internetowej i mobilnej - zarówno dla klientów Alior Banku (Alior Online, Alior Mobile, Kantor Walutowy, BusinessPro, Alior Giełda), jak i T-Mobile Usługi Bankowe będą niedostępne.

Wcześniejsze zlecenie istotnych przelewów

Bank zaleca, by klienci planujący zakupy w sklepach internetowych z wykorzystaniem usługi "Płacę z T-Mobile Usługi Bankowe" lub "Płacę z Alior Bankiem" dokonali ich wcześniej (przed przerwą techniczną). W przypadku planów zakupowych podczas przerwy technicznej, bank rekomenduje dokonywanie płatności kartami lub gotówką. Bank zaleca również, aby wszystkie ważne przelewy klienci zlecili - w miarę możliwości - z wyprzedzeniem.

Biznes INTERIA.PL na Twitterze. Dołącz do nas i czytaj informacje gospodarcze

Powrót do pełnej aktywności

Przywrócenie dostępu do systemów bankowych zaplanowane jest na niedzielę 29.11.2020 r. na godz. 19:00. Od tej chwili klienci byłego oddziału T-Mobile Usługi Bankowe będą mogli korzystać z bankowości internetowej i mobilnej Alior Banku (system bankowości elektronicznej T-Mobile Usługi Bankowe nie zostanie przywrócony).

Do bankowości Alior Online i Alior Mobile przeniesione zostaną między innymi: historia operacji, zlecenia stałe, szablony płatności, polecenia zapłaty, przelewy odroczone, limity i kody PIN kart płatniczych, statusy kart, powiadomienia o zdarzeniach na rachunkach, wyciągi, historia wiadomości.

Po ujednoliceniu systemów do dyspozycji klientów byłego oddziału T-Mobile Usługi Bankowe - oprócz bankowości elektronicznej Alior Banku - będzie też infolinia 19 502, a od poniedziałku 30.11.2020 r. ponad 700 placówek Alior Banku w całej Polsce.

Alior Bank/PAP Mediaroom

ALIOR

85,1800 0,3400 0,40% akt.: 21.02.2024, 17:51
  • Otwarcie 85,0000
  • Max 86,2800
  • Min 84,7400
  • Kurs odniesienia 84,8400
  • Suma wolumenu 204 211
  • Suma obrotów 17 515 798,42
  • Widełki dolne 76,5000
  • Widełki górne 93,5000
Zobacz również: BNPPPL BOS GETIN

Dowiedz się więcej na temat: Alior Bank | bank | fuzja
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »