Reklama

Nowy podmiot na liście ostrzeżeń publicznych KNF

10 sierpnia 2018 r. na listę ostrzeżeń publicznych KNF wpisany został nowy podmiot.

10 sierpnia 2018 r. na listę ostrzeżeń publicznych KNF wpisany został nowy podmiot.

Jest to:

P.U.H. "NOBILES 2" S.C. ZAWISZA ADAM, GORZAWSKA ANNA, CZEBOTAR GRZEGORZ z siedzibą: ul. Fabryczna 12, 43-100 Tychy - organizator systemu o nazwie "Pro-Zysk", występującego wcześniej pod nazwą "Pożyczkoposiadacz".

Właściwa prokuratura: Prokuratura Okręgowa w Katowicach. Przewodniczący KNF przystąpił do postępowania zainicjowanego przez inny podmiot (zawiadomienie z art. 171 ust. 1 ustawy Prawo bankowe).

Opr. KM

- - - - -

3 sierpnia informowaliśmy: KNF wpisał nowe trzy podmioty na listę ostrzeżeń publicznych

Komisja Nadzoru Finansowego wpisała na listę ostrzeżeń publicznych trzy podmioty: Go Finance SA subGo Energia 1 SKA, Go Finance SA subGo Energia 1A SKA, Go Finance SA subGo Energia 2A SKA. - poinformowała KNF.

Reklama

Jak podała w komunikacie KNF, wszystkie trzy spółki komandytowo-akcyjne zostały wpisane w dziale o podejrzeniu popełnienia przestępstwa z art. 178 w zw. z art. 69 ust. 2 pkt 7 ustawy o obrocie instrumentami finansowymi (świadczenie usług w wykonaniu zawartych umów o subemisję inwestycyjną i usługową).

Zawiadomienie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa Urząd Komisji Nadzoru Finansowego złożył do Prokuratury Okręgowej w Warszawie.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »