Od listopada czekała na "babciowe". Po 15 tygodniach "ZUS wisi mi już 7000 zł"

Opóźnienia w wypłacie "babciowego" nadal obciążają portfele Polaków
Opóźnienia w wypłacie "babciowego" nadal obciążają portfele Polaków123RF/Picsel, 123RF/Picsel123RF/PICSEL

Spis treści:

  1. Wniosek o "babciowe" czekał od listopada
  2. "Wniosek czeka na rozpatrzenie". Postraszyła ZUS sądem
  3. ZUS przyznaje świadczenie po 15 tygodniach

Wniosek o "babciowe" czekał od listopada

Zobacz również:

"Wniosek czeka na rozpatrzenie". Postraszyła ZUS sądem

ZUS przyznaje świadczenie po 15 tygodniach

Grunty pod nowe mieszkania od spółek Skarbu Państwa? Wiceminister rozwoju mówi o szczegółachBartosz BednarzINTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd?