Reklama

INFOSHARE 2017 - spotkanie wiedzy i biznesu. Organizatorzy odsłaniają szczegóły 11. edycji konferencji

Wiedza na temat biznesu, innowacji, marketingu i programowania, przestrzeń dedykowana spotkaniom biznesowym, dostęp do rozwiązań technologicznych ponad 200 startupów z kraju i zagranicy oraz liczne imprezy integracyjne. To wszystko czeka na uczestników 11. edycji infoShare, od 17 do 19 maja w Gdańsku.

Podczas tegorocznej konferencji infoShare, okazji do dzielenia się wiedzą będzie aż nadto. Na jednej z głównych scen - Inspire - kluczowi speakerzy będą mówić o międzynarodowych trendach w technologii, zarządzaniu, innowacjach oraz przemyśle 4.0. Inne aspekty dotyczące innowacji będą omawiane na pozostałych czterech scenach: Marketing, Tech, Tech Plus, oraz Start-up. Wystąpienia na scenach uzupełniają specjalistyczne warsztaty i szkolenia. Organizatorzy stale poszerzają listę speakerów. Docelowo powinna ona zawierać ponad 120 nazwisk ekspertów z kraju i zagranicy, podobnie jak miało to miejsce w ubiegłych latach.

Reklama

- Celujemy w silne marki i rozpoznawalne nazwiska, ale przede wszystkim w profesjonalistów, którzy mają unikalną wiedzę do zaprezentowania. Przygotowujemy też warsztaty, żeby nasi uczestnicy mogli zobaczyć jak tę wiedzę wykorzystać - wyjaśnia Grzegorz Borowski, CEO Fundacji infoShare - organizatora konferencji.

Inwestorzy i przedstawiciele korporacji będą mieli okazję także do licznych spotkań networkingowych.

" Sesje speed datingu z wyselekcjonowanymi start-upami. W skutecznym łączeniu inwestorów i start-upów pomoże specjalnie na tę okazję zaprojektowane narzędzie. Każdy inwestor i start-up będzie mógł samodzielnie wybrać najlepszych kandydatów do rozmowy w oparciu o predefiniowane kryteria wyszukiwania.

" Spotkania corporate matchmaking. Przestrzeń do rozmów pomiędzy korporacjami i dużymi przedsiębiorstwami a dojrzałymi startupami w obszarze trzech dziedzin: IoE, digital health oraz fintech zapewni specjalnie wydzielona strefa. W oparciu o predefiniowane kryteria oraz pitch decks firmy wybiorą start-upy, z którymi podejmą rozmowy.

" Meetup VC to zamknięte spotkanie, dedykowane inwestorom obecnym na infoShare. Jego głównym celem będzie biznesowy networking oraz budowanie społeczności wśród przedstawicieli funduszy zainteresowanych inwestowaniem w start-upy i poszukujących biznesowych jednorożców. Partnerami spotkania są Innovation Nest, SpeedUp Venture Capital Group i Google Campus Warsaw.

" Leaders Event to zamknięta sesja dedykowana tematom otwartych innowacji, globalnej ekonomii oraz współpracy korporacji i startupów. Uczestnicy tego spotkania swoja wiedzą i doświadczeniem będą się dzielić także w podgrupach

" W specjalnej strefie VIP wybrani goście będą mogli zjeść lunch, porozmawiać ze znajomymi lub kontynuować networking.

" Leaders Boat Race to ekskluzywne, zamknięte wydarzenie networkingowe. Podczas podróży po Zatoce Gdańskiej na pokładzie dwóch galeonów goście będą mieć okazję w spokoju kontynuować wspólne rozmowy rozpoczęte przy okazji innych wydarzeń.

Inwestorzy będą mieć także okazję przyjrzeć się start-upom zakwalifikowanym do półfinału w konkursie infoShare Startup Contest. Wystąpienia półfinalistów będzie można zobaczyć na scenie Startup. Startuperzy zaprezentują się także w hali Expo. Ponad 200 firm pokaże produkty i rozwiązania na różnym etapie rozwoju.

Dla osób, które przy okazji infoShare 2017 liczą także na integrację i dobrą zabawę czekają m.in. Great Networking Party z koncertem na żywo, Before i Afterparty w sopockim Atelier lub poranne Beach Running.

Dostęp do wszystkich wydarzeń podczas tegorocznego infoShare zapewnią odpowiednie wejściówki: darmowa Basic Pass, Standard Pass, Executive Pass, Investor Pass, Startup pass. Rejestracja jest już otwarta na stronie organizatora.

Więcej informacji na temat infoShare dostępnych jest na stronie https://infoshare.pl/

- - - - - -

O infoShare

Największa konferencja technologiczna i starupowa w Środkowo-Wschodniej Europie. Stawia na technologię, rozwój i społeczność. Co roku pasja organizatorów łączy tysiące ludzi szukających platformy do zdobywania wiedzy, networkingu i rozwoju. Deweloperzy, startuperzy, inwestorzy, menedżerowie oraz liderzy innowacji, marketerzy i media spotykają się na konferencji infoShare, aby odkrywać świat technologii. Tu każdy uczestnik znajdzie dla siebie przestrzeń i warunki, by współtworzyć społeczność dla swoich innowacji. Let's grow with technology!

Pobierz darmowy program do rozliczeń PIT 2016

Dowiedz się więcej na temat: edycji | wiedza | spotkanie | spotkania | ​infoShare | konferencja

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »