Reklama

ATON-HT zakończył emisję

ATON-HT zakończył emisję akcji serii E. Spółka przydzieliła 6,6 mln akcji zwykłych na okaziciela serii E o wartości nominalnej 1 zł każda i cenie emisyjnej 1,5 zł za jedną akcję. Stopa redukcji w ramach zapisów dodatkowych wyniosła 99,889%.

Po podwyższeniu kapitał zakładowy Spółki wynosi 16,5 mln zł. Wartość nominalna jednej akcji to 1 zł.

- Jestem bardzo zadowolony z wyników emisji. Pozyskane pieniądze pozwolą nam przede wszystkim sfinansować koszt budowy urządzeń do unieszkodliwiana odpadów azbestowych oraz zakaźnych odpadów medycznych i weterynaryjnych. Po wejściu w życie przepisów umożliwiających stosowanie naszych urządzeń w Polsce, obserwujemy coraz większe zainteresowanie technologami ATON-HT. Jak dotąd podpisaliśmy dwie umowy na sprzedaż Aton BWM do unieszkodliwiania odpadów medycznych. W najbliższym czasie spodziewamy się podpisania kolejnych - powiedział Robert Barczyk, prezes spółki.

Reklama

Zapisy na akcje trwały od 19 lipca do 22 lipca br. Była to emisja z prawem poboru - trzy prawa poboru upoważniały do objęcia dwóch akcji serii E (3:2).

Liczba akcji, na które zostały złożone zapisy na akcje objęte subskrypcją: 6.567.127 akcji w zapisie podstawowym, 29.529.891 akcji w zapisie dodatkowym.

ATON-HT S.A. działa na rynku od 2005r., a od lutego 2008 r. jest notowana na NewConnect.

Sprawdź bieżące informacje z rynku pierwotnego GPW

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »