Duon: Zmienimy rynek energii - nowe zasady sprzedaży energii do Małych i Średnich Firm

Od lipca Duon wprowadza nową ofertę sprzedaży energii elektrycznej i gazu do segmentu Małych i Średnich Firm. Według zarządu Duon to rozwiązanie ma całkowicie zmienić standardy usług dedykowanych na rynku gazu i energii klientowi instytucjonalnemu, które obecnie obowiązują na polskim rynku.

Od lipca Duon wprowadza nową ofertę sprzedaży energii elektrycznej i gazu do segmentu Małych i Średnich Firm. Według zarządu Duon to rozwiązanie ma całkowicie zmienić standardy usług dedykowanych na rynku gazu i energii klientowi instytucjonalnemu, które obecnie obowiązują na polskim rynku.

Business Class to produkt przygotowany przez Duon, skierowany do wszystkich firm, niezależnie od ich wielkości. W ramach nowej oferty każdy klient otrzymuje od spółki szereg korzyści:

" niską cenę energii elektrycznej,

" gwarancję stałej ceny, nawet do końca 2018 roku,

" darmowy audyt dystrybucyjny,

" darmowy audyt fotowoltaiczny,

" obsługę w standardzie VIP,

" premię finansową (1000 zł/rok) dla klientów, którzy kupują w Duon jednocześnie gaz i energię elektryczną.

- Mimo, że z uwolnionym rynkiem mamy do czynienia już ponad 7 lat, do tej pory zmiany sprzedawcy dokonało mniej niż 20 proc. wszystkich firm. Pokazuje to, że sama niższa cena nie jest wystarczającym argumentem do rezygnacji z usług Koncernów Energetycznych - twierdzi Krzysztof Noga, prezes Duon Marketing and Trading. - Analizując obawy klientów i ich oczekiwania doszliśmy do wniosku, że głównym czynnikiem, który powstrzymuje firmy od zmiany dostawcy jest strach przed pogorszeniem standardu obsługi klienta, zwłaszcza w zakresie dystrybucji.

Reklama

Aby zagwarantować klientom najwyższą jakość obsługi, Duon przygotował ofertę Business Class. Wybierając ją, każda, nawet najmniejsza firma, otrzyma do obsługi dwóch dedykowanych doradców, których będzie znała z imienia i nazwiska, co w przypadku pytań pozwoli na ominięcie infolinii ogólnej. Zadaniem opiekunów, oprócz bieżącej obsługi, będzie realizowanie wszystkich potrzeb energetycznych klienta, w tym zgłaszanie wniosków do Dystrybutorów. Dodatkowo, u każdego odbiorcy zostanie przeprowadzony audyt dystrybucyjny, który pozwoli określić, czy klient ma dobrze dobraną grupę taryfową oraz moc, a także poinformuje, ile mógłby zaoszczędzić realizując rekomendację Duon. W przypadku, gdy klient zdecyduje się wprowadzić w życie wnioski z audytu, całą procedurę w jego imieniu przeprowadzi Duon.

To jednak nie wszystko. - W związku z rosnącym zainteresowaniem fotowoltaiką będziemy również wykonywać audyty, które podpowiedzą naszym odbiorcom, ile mogą zarobić na produkcji energii ze słońca. Audyty będą przeprowadzane w siedzibie firmy lub gospodarstwie domowym, wskazanym przez właściciela. Chcemy pomóc naszym klientom dostrzec wielki potencjał płynący z technologii solarnych. Ważne, by na jak najwcześniejszym etapie włączyć odbiorców w rozwój energetyki prosumenckiej - podkreśla Krzysztof Noga.

Duon jest liderem na rynku gazu - w 2014 roku, 50 proc. firm, które zmieniły sprzedawcę gazu wybrało Duon. Spółka wprowadziła dodatkową gratyfikację za łączony zakup gazu i prądu, który wynosi nawet 1000 zł rocznie.

Grupa Kapitałowa Duon zajmuje się sprzedażą i dystrybucją gazu ziemnego oraz energii elektrycznej. Początki aktywności Grupy sięgają 2000 roku. Aktualnie Duon jest jednym z wiodących, prywatnych dostawców gazu ziemnego i energii elektrycznej w Polsce oraz liderem na rynku dystrybutorów i przewoźników skroplonego gazu ziemnego LNG. Od 2007 roku spółka notowana jest na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

Opr. KM

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: sprzedaż energii | rynek | firmy | Duon | zasady | rynek energii
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »