Reklama

Inter Rao Lietuva uruchamia Podsumowanie Roczne 2012 Online

Inter Rao Lietuva, notowana na GPW czołowa grupa działająca na rynkach energetycznych w republikach bałtyckich i jeden z największych niezależnych dostawców energii na Litwie, uruchamia Podsumowanie Roczne 2012 Online ("Annual Review 2012"), narzędzie w przystępny i intuicyjny sposób prezentujące osiągnięcia i wyniki spółki w 2012 roku.

Nowe narzędzie komunikacji nie tylko umożliwia łatwy dostęp do informacji finansowych na temat Inter Rao Lietuva i rynku na którym działa spółka, ale również w przejrzysty sposób prezentuje strategię spółki, główne wydarzenia minionego roku, a także daje możliwość pobrania raportów, prezentacji oraz najważniejszych danych finansowych w formacie Excel. Inter Rao Lietuva Annual Review 2012 jest dostępny na stronie internetowej.

Reklama

Inter Rao Lietuva zadebiutowało na warszawskiej giełdzie 18 grudnia 2012 r. i jest pierwszą spółką energetyczną z republik bałtyckich i trzecią litewską spółką notowaną na GPW. Inter Rao Lietuva dostarcza energię elektryczną do największych odbiorców na Litwie, w tym rafinerii Orlen Lietuva. Spółka zajmuje się również handlem energią na jednej z największych giełd energii w Europie - skandynawskiej Nord Pool Spot.

Opr. KM

Zagłosuj w internetowym referendum w sprawie OFE

Dowiedz się więcej na temat: 2012 | online | inter | INTER RAO Lietuva | podsumowanie

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »