Reklama

#InwestStory - Do inwestowania jeden krok!

Noble Securities wspólnie z Giełdą Papierów Wartościowych w Warszawie zapraszają na cykl spotkań dla inwestorów.

Noble Securities S.A. wspólnie z Giełdą Papierów Wartościowych w Warszawie S.A., przygotował cykl 9 spotkań pod tytułem #InwestStory - Do inwestowania jeden krok! Jest to pierwsza edycja cyklu spotkań. Start już 4 października br. w Krakowie.

#InwestStory - Do inwestowania jeden krok! - jest to cykl dziewięciu spotkań przygotowanych przez dom maklerski Noble Securities oraz Giełdę Papierów Wartościowych w Warszawie. Pierwsza edycja spotkań #InwestStory rozpoczyna się 4 października br. w Krakowie. Kolejne odbędą się: 11.10 w Gdyni, 18.10 w Katowicach, 24.10 w Poznaniu, 7.11 we Wrocławiu, 15.11 w Warszawie, 23.11 w Łodzi, 29.11 w Toruniu i 6.12 w Częstochowie. Wydarzenie zostało przygotowane z myślą o inwestorach chcących poszerzyć swoją wiedzę na temat rynku kapitałowego, a także osobach, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z giełdą.

Reklama

Program spotkań koncentruje się na tematyce związanej z instrumentami notowanymi na GPW. Dzięki spotkaniom, inwestorzy dowiedzą się jak inwestuje się w spółki dywidendowe, a także jaka jest różnica pomiędzy analizą fundamentalną a techniczną.

- Nadchodząca jesień zapowiada się bardzo intensywnie, dla osób zainteresowanych inwestowaniem dzięki pomysłowi #InwestStory. Przy wsparciu doświadczonych praktyków, początkujący inwestorzy będą mogli dowiedzieć się więcej na temat instrumentów notowanych na GPW, jak również poznać zasady sporządzania rekomendacji czy przygotowania analiz fundamentalnych i technicznych. To doskonały wstęp do inwestowania dla wszystkich osób stawiających pierwsze kroki na warszawskim parkiecie, a dla GPW - kolejna, wartościowa inicjatywa edukacyjna, która ma przed sobą przyszłość - powiedział Jacek Fotek, wiceprezes Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie.

#InwestStory, to przedsięwzięcie, które jest doskonałą okazją do osobistego spotkania się inwestorów z analitykami, którzy na co dzień odpowiadają za sporządzanie rekomendacji, jak i również współpracują z Gazetą Giełdy i Inwestorów "Parkiet" przy tworzeniu portfela fundamentalnego. Dodatkowo wszyscy uczestnicy będą mieć możliwość poznać przedstawicieli Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie.

- Cieszymy się, że wspólnie z GPW możemy zapoczątkować nasz cykl spotkań #InwestStory. Jestem przekonany, że spotkania będą przyjęte z dużym zainteresowaniem, a cel jaki nam przyświeca to bezpośredni kontakt z inwestorami, a także osobami, które chcą rozpocząć swoją przygodę na giełdzie i dostarczenie im praktycznej wiedzy, a także narzędzi pozwalających skutecznie działać na rynku kapitałowym - podsumowuje Grzegorz Zawada, wiceprezes Noble Securities. Spotkania w ramach cyklu #InwestStory to również doskonała okazja do kuluarowych rozmów z przedstawicielami Giełdy Papierów Wartościowych oraz analitykami naszego domu maklerskiego, którzy na co dzień odpowiadają za sporządzanie rekomendacji - dodał Zawada.

Aby wziąć udział w spotkaniu należy dokonać rejestracji poprzez stronę internetową: inweststory.noblesecurities.pl

Opr. KM

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »