Reklama

KLEBA INVEST pozyskała finansowanie na realizację kolejnego parku handlowego

KLEBA INVEST, grupa specjalizująca się w realizacji i komercjalizacji parków handlowych zlokalizowanych w mniejszych miejscowościach pod własną marką "Prima", pozyskała finansowanie bankowe na realizację kolejnego z nich. Nowy obiekt zostanie zrealizowany w Chwaszczynie k. Gdyni.

Umowy kredytowe zostały podpisane z Alior Bankiem przez KI Projekt 3 Sp. z o.o. - spółkę zależną, dedykowaną realizacji Parku Handlowego "Prima" w Chwaszczynie. Łączna kwota dwóch umów (kredyt inwestycyjny i kredyt odnawialny) to ok. 6 mln zł.

Reklama

- Park Handlowy "Prima" w Chwaszczynie to nowoczesny obiekt, bardzo dogodnie zlokalizowany dla zmotoryzowanych klientów. Powstaje on w odpowiedzi na potrzeby mieszkańców oraz znaczące zainteresowanie najemców. Dlatego znajdą się w nim sklepy uznanych sieci oraz duży parking. Prace budowlane trwają już od lipca br., a zakończenie realizacji obiektu przewidujemy na koniec tego roku - mówi Jakub Makurat, prezes KLEBA INVEST.

KLEBA INVEST zajmuje się realizacją i komercjalizacją atrakcyjnych obiektów handlowych. Aktualnie realizuje kilka Parków Handlowych "Prima" oraz inne obiekty handlowe, w tym dla operatorów sieci handlowych takich marek jak Biedronka, Polo Market czy Czerwona Torebka.

KLEBA INVEST

Specjalizuje się w realizacji i komercjalizacji nowoczesnych obiektów handlowych. Spółka łączy inwestorów oraz firmy deweloperskie i wykonawcze w celu realizacji atrakcyjnych nieruchomości.

Aktualnie, bazując na kadrze z popartym sukcesami bogatym doświadczeniem na rynku handlu i nieruchomości, KLEBA INVEST koncentruje się na realizacji parków handlowych zlokalizowanych w mniejszych ośrodkach miejskich. Są to obiekty o powierzchni kilku tys. m2 powstające głównie w małych i średnich miastach pod nazwą Park Handlowy "Prima". Drugim obszarem działalności jest realizacja i komercjalizacja nieruchomości dla operatorów sieci handlowych takich jak Biedronka, POLOmarket i dyskonty Czerwona Torebka.

Obecne projekty spółki realizowane są w celu sprzedaży na rzecz inwestora zewnętrznego. Długoterminowa strategia KLEBA INVEST zakłada dynamiczny rozwój własnych parków handlowych, a następnie koncentrację na tym obszarze działalności.

Spółka jest zarządzana przez zespół specjalistów z wieloletnim doświadczeniem, w tym Wiesława Klebę, założyciela i dyrektora generalnego. Akcje KLEBA INVEST od 12 czerwca 2014 r. notowane są na rynku NewConnect, a wyemitowane przez spółkę obligacje wkrótce trafią do obrotu na rynku Catalyst.

Opr. KM

Biznes INTERIA.PL na Twitterze. Dołącz do nas i czytaj informacje gospodarcze

Dowiedz się więcej na temat: park | finansowanie

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »