Reklama

Selena wprowadza innowacyjną kategorię produktów

Grupa Selena od wielu lat prowadzi intensywną działalność badawczo-rozwojową, której efektem są rozwiązania zmieniające całkowicie sposób realizacji projektów budowlanych. Praca ośrodków w Polsce, Hiszpanii, Turcji i Chinach skorelowana jest z doświadczeniami oraz wiedzą, pozyskanymi w ramach bliskiej współpracy z profesjonalistami na lokalnych rynkach w wielu krajach. Strategia ta zaowocowała wdrożeniem innowacyjnego programu FOAM ADHESIVE (FOAD) - międzynarodowego projektu realizowanego w ośrodkach R&D Seleny na całym świecie. Program ten obejmuje serię nowoczesnych pianoklejów, które stanowią rewolucję dla branży budowlanej.

Jednym z produktów w projekcie FOAD, który niedawno został wprowadzony na rynek jest TYTAN Professional 60 SEKUND - unikatowe rozwiązanie na bazie autorskiej technologii TYTACK - które pozwala uzyskać silny chwyt początkowy już po 60 sekundach!

Pianokleje poliuretanowe to znakomite rozwiązanie przeznaczone dla nowoczesnego budownictwa. Specjaliści R&D Seleny skupili prace badawcze na najistotniejszych cechach: moc wiązania, redukcja post-ekspansji, wydajność oraz łatwość aplikacji, w wyniku czego produkty tej serii zwiększają tempo prac budowlanych oraz redukują koszty z nimi związane. Jednocześnie podnoszą one komfort użytkowania, gdyż zastępują tradycyjne zaprawy prostą do nałożenia i niezwykle wydajną - pianą.

Reklama

"Rozwiązania dla budownictwa opracowane przez Selenę to ścisła światowa czołówka. W niektórych segmentach - takich jak pianokleje - firma jest pionierem na świecie. Wynaleziona w ramach projektu FOAD technologia TYTACK - to obszar - w którym Selena wyznacza nowe trendy dla całego sektora. W toku prac badawczych zweryfikowano opracowaną technologię względem dostępnej wiedzy i istniejących już rozwiązań. Okazało się, że na rynku nie istnieje taka kategoria produktów. Warto podkreślić, iż TYTAN Professional 60 SEKUND oraz technologia TYTACK - na bazie której powstał - już na starcie cieszą się dużym zainteresowaniem branży, co z pewnością umocni wizerunek firmy jako kreatora unikatowych i nowoczesnych rozwiązań" - powiedział Marcin Macewicz, czlonek zarządu Selena FM SA, jednostki nadrzędnej w Grupie Selena.

Opr. KM

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »