BUDIMEX (BDX): BUDIMEX SA (8/2024) Budowa drogi "D35 Džbánov - Litomyšl" - wybór oferty Budimex S.A. - raport 8/2024

Raport bieżący 8/2024

Zarząd Budimeksu S.A. zawiadamia, że 14.02.2024 r. Ředitelství silnic a dálnic ČR z siedzibą w Pradze, Czechy wybrał ofertę Budimex S.A. jako najkorzystniejszą w postępowaniu przetargowym pn. "D35 Džbánov - Litomyšl".

Wartość oferty: 3 423 662 473,15 CZK netto

Termin rozpoczęcia robót: możliwie najszybciej po podpisaniu Umowy

Termin zakończenia robót: 1 394 dni kalendarzowe

Okres gwarancji: 120 miesięcy

Okres rękojmi: 120 miesięcy

Zaliczka: max. 25% Kwoty Kontraktowej netto, ale nie więcej niż 250 mln. CZK netto

Reklama

Warunki płatności: do 30 dni od daty otrzymania przez Zamawiającego prawidłowo wystawionej faktury VAT ze wszystkimi dokumentami przez Wykonawcę (faktury częściowe), do 60 dni od daty otrzymania przez Zamawiającego prawidłowo wystawionej faktury VAT ze wszystkimi dokumentami przez Wykonawcę (faktura końcowa).

Gwarancja bankowa dobrego wykonania: 10% kwoty umowy netto w formie gwarancji bankowej

Maksymalna wartość kary umownej płaconej przez Wykonawcę: 30% wartości umowy netto

Kary umowne płacone przez Wykonawcę: od 100 tys. CZK do 1,9 mln CZK dziennie za brak osiągnięcia Kamieni Milowych; 1 mln CZK dziennie za nieterminowe ukończenie przedmiotu umowy; 15 mln CZK za każdy pojedynczy przypadek naruszenia w zakresie kwalifikacji personelu.

Stosuje się prawo obowiązujące w Republice Czeskiej.

Pozostałe warunki kontraktowe nie odbiegają od standardów rynkowych.

Wartość oferty przekracza próg 172.381 tys. zł netto.

Emitent/PAP
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy
Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »