Reklama

SOLAR (SOL): Informacja o publikacji wyroku Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego w Warszawie dotyczącego złożonej przez Solar Company S.A. skargi na decyzję Komisji Nadzoru Finansowego z dnia 4 października 2016 r. w przedmiocie nałożenia kary pieniężnej . - raport 18

Raport bieżący nr 18/2017

Podstawa Prawna:
Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne.

Zarząd Solar Company S.A. (Spółka) informuje, że w dniu 12 października 2017 r. odbyła się publikacja wyroku Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego w Warszawie dotycząca złożonej przez Solar Company S.A. skargi na decyzję Komisji Nadzoru Finansowego z dnia 4 października 2016 r. Przedmiotowym wyrokiem Sąd oddalił skargę złożoną przez Spółkę. Wyrok nie jest prawomocny, gdyż przysługuje od niego skarga kasacyjna do Naczelnego Sadu Administracyjnego.

Reklama

W związku z powyższym, Zarząd Solar Company S.A. oświadcza, iż złoży wniosek o sporządzenie pisemnego uzasadnienia wyroku oraz po zapoznaniu się z jego treścią zajmie stanowisko dotyczące dalszych kroków.


PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
DataImię i NazwiskoStanowisko/FunkcjaPodpis
2017-10-12 Stanisław Bogacki Prezes Zarządu

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »