GIGROUP (GIG): Przekroczenie progu 5 % ogólnej liczby głosów w spółce publicznej - raport 87
Raport bieżący nr 87/2013
Podstawa Prawna:
Art. 70 pkt 1 Ustawy o ofercie - nabycie lub zbycie znacznego pakietu akcji
Zarząd Work Service S.A. (dalej: Emitent lub Spółka) informuje o otrzymaniu w dniu 22 października 2013 r. w trybie art. 69 ust. 1 pkt 1) ustawy o ofercie publicznej i warunkach wprowadzania instrumentów finansowych do zorganizowanego systemu obrotu oraz o spółkach publicznych od Mizyak Investment Fund LTD (poprzednia firma: HMS Investment Fund LTD) z siedzibą w Limassol na Cyprze (dalej: Mizyak Investment Fund) zawiadomienia o przekroczeniu 5 % ogólnej liczby głosów na Walnym Zgromadzeniu spółki Work Service S.A.
Przekazanie powyższej informacji nastąpiło w związku z zawarciem przez Mizyak Investment Fund umowy nabycia akcji Work Service S.A.
Mizyak Investment Fund poinformowała Emitenta, że:
1. przed powyższą zmianą nie posiadała akcji Emitenta,
2. po zmianie Mizyak Investment Fund posiada ogółem 5.123.930 akcji Emitenta, co stanowi 8,55 % udziału w kapitale zakładowym Spółki. Akcje uprawniają do wykonywania 5.123.930 głosów na Walnym Zgromadzeniu akcjonariuszy Spółki, co daje 8,55 % udziału w ogólnej liczbie głosów Spółki.
Podstawa prawna:
Art. 70 pkt 1) Ustawy o ofercie publicznej i warunkach wprowadzania instrumentów finansowych do zorganizowanego systemu obrotu oraz o spółkach publicznych (Dz. U. Nr 185, poz. 1439 z 2009r. z późn. zmianami)
Podpisy:
Dariusz Rochman – Wiceprezes Zarządu
Tomasz Ślęzak – Wiceprezes Zarządu
PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ | |||||
Data | Imię i Nazwisko | Stanowisko/Funkcja | Podpis | ||
2013-10-22 | Tomasz Ślęzak | Wiceprezes Zarządu | |||
2013-10-22 | Dariusz Rochman | Wiceprezes Zarządu | |||