FMG (FMG): Treść uchwał podjętych przez Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie zwołane pierwotnie na dzień 30 października 2019 roku, wznowione po drugiej przerwie w dniu 13 listopada 2019 r., oraz treść dokumentów będących przedmiotem głosowania. - raport 25

Raport bieżący nr 25/2019

Podstawa Prawna: Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe
W załączeniu do niniejszego raportu bieżącego Zarząd Financial Assets Management Group S.A. z siedzibą w Warszawie ("Spółka”) przekazuje niniejszym do publicznej wiadomości treść uchwał podjętych przez Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie Spółki, zwołane pierwotnie na dzień 30 października 2019 roku, po wznowieniu jego obrad po drugiej przerwie, w dniu 13 listopada 2019 r. Podczas obrad Nadzwyczajnego Walnego Zgromadzenia pod głosowanie nie poddano żadnych dokumentów.

Reklama

Jednocześnie Zarząd Spółki informuje, że Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie nie wprowadziło żadnych zmian do przyjętego w dniu 30 października 2019 r. porządku obrad, ani nie odstąpiło od rozpatrzenia któregokolwiek z punktów ogłoszonego porządku obrad.

Zarząd Spółki informuje ponadto, że podczas obrad Nadzwyczajnego Walnego Zgromadzenia nie zgłoszono do protokołu żadnych sprzeciwów co do podjętych na nim uchwał. Nie było również projektów uchwał, które były poddane pod głosowanie Nadzwyczajnego Walnego Zgromadzenia, a nie zostały podjęte.


PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
DataImię i NazwiskoStanowisko/FunkcjaPodpis
2019-11-13Leszek Wiśniewski Prezes Zarządu

Załączniki

Archiwum.zip
Emitent
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »