Reklama

FASTFIN (FFI): Trzecie posiedzenie Rady Wierzycieli - raport 57

Raport bieżący nr 57/2019

Podstawa Prawna:
Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne.

Zarządca spółki FAST FINANCE S.A. z siedzibą we Wrocławiu ("Emitent", "Spółka") informuje, że w dniu 18 grudnia 2019 roku odbyło się w siedzibie Emitenta trzecie posiedzenie Rady Wierzycieli, które podjęło uchwały:

1) w przedmiocie przyjęcia zmian do Regulaminu Rady Wierzycieli w postaci zastąpienia istniejących odniesień do Nadzorcy Sądowego odniesieniami do Zarządcy;

2) w przedmiocie ujawniania przez Zarządcę informacji o sytuacji płynnościowej Dłużnika.

Reklama

Uzasadnieniem podjęcia uchwały wskazanej w pkt. 1 jest zmiana dokonana postanowieniem Sądu Rejonowego dla Wrocławia-Fabrycznej VIII Wydział Gospodarczy dla Upadłościowych i Restrukturyzacyjnych z dnia 31 października 2019r. w sprawie sygn. akt VIII GRu 1/2019 polegająca na odwołaniu Pana Kamila Hajduka z funkcji Nadzorcy Sądowego i powołaniu Pana Lesława Hnata na Zarządcę.

Zarządca Spółki informuje, że przed podjęciem uchwały wskazanej w pkt. 2 wystąpił do Sędziego Komisarza Sądu Rejonowego dla Wrocławia-Fabrycznej VIII Wydział Gospodarczy dla Upadłościowych i Restrukturyzacyjnych w sprawie sygn. akt VIII GRu 1/2019 o wyrażenie zgody na udzielenie zgody na przekazywanie Radzie Wierzycieli informacji dotyczących sytuacji płynnościowej Spółki lub wyrażenie stanowiska Sędziego Komisarza co do przekazania takich informacji. Do czasu podjęcia uchwały Rady Wierzycieli Zarządca nie otrzymał informacji w tym przedmiocie.


PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
DataImię i NazwiskoStanowisko/FunkcjaPodpis
2019-12-19Wojciech HorochPełnomocnik

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »