Reklama

REMAK (RMK): Zawarcie umowy - raport 13

Raport bieżący nr 13/2020

Podstawa Prawna:
Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne.

Zarząd Spółki Remak-Energomontaż S.A. ("Spółka", "Wykonawca”) informuje, że w dniu dzisiejszym podpisał z PKN ORLEN S.A. ("Zamawiający”) aneks do umowy na wykonanie prac w ramach zadania inwestycyjnego "Odtworzenie majątku produkcyjnego instalacji Fenolu i Acetonu umożliwiającego pracę instalacji do 31 grudnia 2023r.”

Zgodnie z zapisami umowy i aneksu wartość prac wynosi 16.595,00 tys. PLN, termin realizacji zadania do października 2021 roku, kary umowne za niedotrzymanie terminu etapu to 0,2% wartości etapu za każdy dzień opóźnienia, brak łącznego ograniczenia odpowiedzialności, brak wyłączenia utraconych korzyści.

Reklama

Zdarzenie zostało uznane za istotne ze względu na jego wartość i znaczenie dla Spółki.


PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
DataImię i NazwiskoStanowisko/FunkcjaPodpis
2020-04-06Aleksander UmińskiWiceprezes Zarządu
2020-04-06Jacek SadowskiWiceprezes Zarządu

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »