Reklama

COMPREMUM (CPR): Zawiadomienie o transakcjach na akcjach emitenta przesłane przez osobę zobowiązaną w trybie art.160 ust.1 Ustawy o obrocie. - raport 57

Raport bieżący nr 57/2011
Podstawa prawna:

Art. 160 ust 4 Ustawy o obrocie - informacja o transakcjach osób mających dostęp do informacji poufnych

Zarząd POZBUD T&R S.A. informuje, że do Spółki wpłynęło w dniu 30.12.2011 r. zawiadomienie o transakcjach na akcjach POZBUD T&R SA osoby zobowiązanej do przekazywania informacji w trybie Art. 160 ust 1 ustawy o obrocie instrumentami finansowymi.

Informacja dotyczy zakupu przez Pana Macieja Mizerkę, Członka Rady Nadzorczej POZBUD T&R SA, w dniu 30.12.2011 r., 7.500 szt. akcji POZBUD T&R SA w obrocie wtórnym na GPW w Warszawie po cenie 3,03 zł za akcję.
Agnieszka Lachor - Prokurent

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »