Reklama

ALTUSTFI (ALI): Zgoda Prezesa Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów na dokonanie koncentracji polegającej na przejęciu przez ALTUS TFI S.A. kontroli nad Forum Akcyjnym+ FIZ i FORUM Obligacyjnym+ FIZ - raport 5

Raport bieżący nr 5/2016

Podstawa Prawna:
Art. 56 ust. 1 pkt 1 Ustawy o ofercie - informacje poufne

ALTUS Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A w nawiązaniu do raportu bieżącego nr 84/2015 z dnia 11 grudnia 2015 r. informuje o otrzymaniu w dniu 28 stycznia 2016 r. decyzji o wydaniu, po przeprowadzeniu postępowania antymonopolowego wszczętego na wniosek ALTUS Towarzystwa Funduszy Inwestycyjnych S.A. z siedzibą w Warszawie (dalej Spółka), zgody przez Prezesa Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów na dokonanie koncentracji polegającej na przejęciu przez Spółkę kontroli nad FORUM Akcyjnym+ Funduszem Inwestycyjnym Zamkniętym z siedzibą w Krakowie oraz FORUM Obligacyjnym Funduszem Inwestycyjnym Zamkniętym z siedzibą w Krakowie.

PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
DataImię i NazwiskoStanowisko/FunkcjaPodpis
2016-01-28Krzysztof MazurekCzłonek Zarządu
2016-01-28Jakub RybaCzłonek Zarządu

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »