Reklama

REMAK (RMK): Zgoda Rady Nadzorczej REMAK S.A. na zawarcie umowy z podmiotem powiązanym - raport 20

Raport bieżący nr 20/2018

Podstawa Prawna:
Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne.

Zarząd REMAK S.A. ("Spółka") podaje do wiadomości, że w dniu 2 lipca 2018r Rada Nadzorcza Spółki, w związku ze złożonym przez Zarząd Spółki wnioskiem o wyrażenie zgody na zakup zorganizowanej cząści przedsiębiorstwa Energomontaż Zachód Wrocław sp. z o.o. ("EZW") - podmiot powiązany, pozytywnie oceniła wpływ takiej transakcji na interes REMAK S.A. W związku z powyższym Rada Nadzorcza wyraziła zgodę na zawarcie z EZW umowy sprzedaży, której przedmiotem będzie nabycie przez REMAK S.A. zorganizowanej cząści przedsiębiorstwa EZW związanej z prowadzoną działalnością remontowo-modernizacyjną.

Reklama

W przypadku zawarcia umowy Spółka poinformuje o tym w odrębnym komunikacie.

Zdarzenie zostało uznane za istotne ze względu na jego wartość i znaczenie dla Spółki.

PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
DataImię i NazwiskoStanowisko/FunkcjaPodpis
2018-07-03Marek SerafinPrezes Zarządu

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »