Czarownica z Wall Street - skąpiec wszech czasów
W Księdze Guinessa figuruje prezenter radiowy, prowadzący audycję od ponad 60 lat i scenograf, którego nazwisko widnieje w czołówce ponad 200 filmów.
Nikomu nie przychodzi do głowy krytykowanie rekordzistów z powodu wytężonej pracy. Przeciwnie, widzi się w nich symbole pasji zawodowej.
Niektóre pracownicze rekordy wpisane do Księgi Guinessa:
To jeden z bardziej znanych prezenterów radiowych w USA. W 1945 r. zaczął prowadzić własny program pod nazwą "Folksong Festival", dzięki któremu m.in. odkrył talent Boba Dylana, a także wypromował utwory Harry'ego Belafonte i B.B. Kinga. Trafił do Księgi po sześćdziesięciu czterech latach samodzielnego prowadzenia każdego odcinka audycji.
Mieszka w Jemenie. Zarabia na życie tworząc krzyżówki do czasopism rozrywkowych. W 2008 r. ukończył konstruowanie największej na świecie krzyżówki, składającej się z 320500 pól. Praca nad nią trwała siedem lat.
Zawodowo zajmuje się tatuowaniem. Jej zdolności zostały zauważone przez telewizyjnych producentów, którzy uczynili Kat jedną z bohaterek reality show. Branżowy rekord Von D ustanowiła w 2008 r., tatuując czterysta osób w ciągu doby.
Zasłynęła jako pierwsza kobieta, z którą liczył się każdy bywalec giełdy na Wall Street, mówiono o niej Czarownica z Wall Street. W wieku trzynastu lat potrafiła wykonywać obowiązki głównej księgowej. Po osiągnięciu pełnoletności zaczęła działać w branży nieruchomości, potem inwestować w kolej, a także udzielać pożyczek. Nazywana jest najbardziej chciwą kobietą świata:
- była bardzo bogata, jednak ze względów "oszczędnościowych" nigdy nie używała gorącej wody,
- chodziła zawsze w tej samej, czarnej sukni, którą zmieniała tylko wtedy, gdy była zbyt zniszczona i wymagała cerowania,
- nie miała biura, prowadziła działalność na korytarzach jednego z banków, trzymając całą dokumentację w walizkach,
- jedynym posiłkiem, który spożywała w ciągu dnia pracy, była owsianka podgrzewana na kaloryferze,
- potrafiła samotnie przebyć setki kilometrów, by osobiście odebrać dług o wartości kilkuset dolarów,
- kiedy jej syn złamał nogę, musiano ją amputować, gdyż nie zgodziła się zapłacić za leczenie.