Koniec z darmowym parkowaniem pod wyciągami w Szczyrku. Miasto podjęło decyzję

Ewa Wysocka

Oprac.: Ewa Wysocka

Mountain Resort, największa stacja narciarska w Szczyrku, wprowadza opłaty na parkingach pod wyciągiem
Mountain Resort, największa stacja narciarska w Szczyrku, wprowadza opłaty na parkingach pod wyciągiem123RF/PICSEL

Albo 10, albo 30 złotych

Zobacz również:

Darmowy parking na rogatkach

Jak zadbać o swój budżet podczas przedświątecznych zakupów?INTERIA BIZNESINTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd?