Kryzys energetyczny. We Włoszech zamknięto pierwsze hotele

We Włoszech zamknięto pierwsze hotele z powodu wysokich cen energii (zdj. ilustracyjne)
We Włoszech zamknięto pierwsze hotele z powodu wysokich cen energii (zdj. ilustracyjne)123RF/PICSEL

Zobacz również:

Dramatyczna sytuacja branży hotelowej

Zobacz również:

Branża szykuje się na sezon narciarski

Łukaszewska-Trzeciakowska w "Graffiti": Zachęcam do oszczędzania energiiPolsat NewsPolsat News
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd?