Mocny spadek sprzedaży gazu w 2022 r. Gaz-System podał nowe dane

W 2022 r. Gaz-System przesłał do odbiorców 17,5 proc. mniej gazu niż rok wcześniej (zdj. ilustracyjne)
W 2022 r. Gaz-System przesłał do odbiorców 17,5 proc. mniej gazu niż rok wcześniej (zdj. ilustracyjne)ALI ATMACA / ANADOLU AGENCYAFP

Zobacz również:

"Wydarzenia": Taryfy na gaz i prąd zatwierdzone. Kto w 2023 roku zapłaci więcej? Polsat NewsPolsat News
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd?