Niemcy zamykają elektrownie na węgiel. "Teraz są już zbędne"

Martyna Maciuch

Oprac.: Martyna Maciuch

Niemcy wyłączyły w trakcie świąt kilkanaście elektrowni opalanych węglem
Niemcy wyłączyły w trakcie świąt kilkanaście elektrowni opalanych węglemAFP

Niemcy odchodzą od węgla. Coraz więcej mocy z OZE

Zobacz również:

Gwiazdowski mówi Interii. Odc. 74: Flipper. Wróg publiczny numer jeden? INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd?