Odchodzi wiceprezes KGHM. Marek Świder złożył rezygnację

Oprac.: Aleksander Żuławnik

Wiceprezes KGHM złożył rezygnację. Na 13 lutego zaplanowano walne zgromadzenie akcjonariuszy spółki, na którym nastąpią kolejne zmiany
Wiceprezes KGHM złożył rezygnację. Na 13 lutego zaplanowano walne zgromadzenie akcjonariuszy spółki, na którym nastąpią kolejne zmianyPIOTR DZIURMANReporter

Zmiany w KGHM. Jest już termin walnego zgromadzenia

Protesty rolników w Niemczech. Blokady dróg w całym krajuDeutsche WelleDeutsche Welle
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd?