Polska armia rośnie w siłę. Wiceszef MON: Trzecia największa w NATO

Wiceszef MON Cezary Tomczyk mówił w Sejmie o rosnącej liczebności polskiej armii, która jest obecnie trzecią największą armią w NATO
Wiceszef MON Cezary Tomczyk mówił w Sejmie o rosnącej liczebności polskiej armii, która jest obecnie trzecią największą armią w NATOPUSTE

Cezary Tomczyk: Polska ma dziś trzecią pod względem wielkości armię w NATO

Zobacz również:

Wiceszef MON: Rząd zwiększa limity powołań do wojska

Zobacz również:

"Wydarzenia": Wydłużają się kolejki do lekarzy. Do onkologa trzeba czekać 40 dniPolsat NewsPolsat News
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd?