Rosja zmniejsza produkcję gazu; nadwyżki są spalane

Monika Borkowska

Monika Borkowska

Rosjanie mogą spalać nadwyżki gazu
Rosjanie mogą spalać nadwyżki gazu123RF/PICSEL
  • Jeśli Rosjanie faktycznie spalają gaz, a płomienie nie są wywołane awariami, oznacza to, że nie są w stanie zagospodarować nadmiaru surowca
  • Na początku sierpnia wydobycie gazu przez Gazprom spadło do najniższego poziomu od co najmniej 2008 r.
  • Rosja nie ma w tej chwili technicznej możliwości przekierowania rurociągowego eksportu gazu z Europy na rynki azjatyckie

Spis treści:

  1. W Rosji spada produkcja gazu
  2. Komu bardziej zależy na turbinie?
  3. Zyski rosną mimo spadku eksportu
  4. Cała nadzieja w Chinach

W Rosji spada produkcja gazu

Zobacz również:

Komu bardziej zależy na turbinie?

Zobacz również:

Zyski rosną mimo spadku eksportu

Cała nadzieja w Chinach

Zobacz również:

Złoże gazu ziemnego pod PoznaniemPolsat NewsPolsat News
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd?