RWE kontra Gazprom. Rozpoczęta procedura arbitrażu

Niemieckie koncerny wszczęły procedury arbitrażu wobec Gazpromu w nadziei na odszkodowania za niedostarczony gaz. Zdj. ilustracyjne
Niemieckie koncerny wszczęły procedury arbitrażu wobec Gazpromu w nadziei na odszkodowania za niedostarczony gaz. Zdj. ilustracyjne123RF/PICSEL

Zobacz również:

Problemy energetyczne Mołdawii. Wysokie ceny mogą dotknąć wszystkichDeutsche WelleDeutsche Welle
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd?