Reklama

Wygrałeś w Lotto? Możesz dostać pieniądze na kartę

Wygrane od 100 do 2280 zł można odebrać na kartę płatniczą Visa lub Mastercard w punkcie sprzedaży. Na razie w 10 punktach w Warszawie, a po testach będzie to możliwe w ponad 900 placówkach sieci własnej Lotto w całej Polsce.

- W innych krajach można spotkać rozwiązania związane z wypłatą wygranych na karty pre-paid czy lojalnościowe. We współpracy z naszymi partnerami poszliśmy o krok dalej, dzięki czemu staliśmy się jednym z pionierów nie tylko na światowym rynku loteryjnym, ale także w całej branży detalicznej - mówi Olgierd Cieślik, prezes Totalizatora Sportowego.

Reklama

Za wdrożenie innowacji odpowiada konsorcjum eService i PKO BP oraz firma IGT Poland, dostawca systemu loteryjnego dla Totalizatora Sportowego.

- Nasz kraj zaliczany jest do ścisłej, światowej czołówki państw, w których realizuje się najwięcej płatności zbliżeniowych. Od dziś jest także pierwszym w Europie krajem, w którym za pomocą karty można nie tylko płacić, ale także przyjmować pieniądze na konto bankowe - podkreśla Joanna Seklecka, prezes eService.

Po potwierdzeniu wygranej wystarczy, że gracz przyłoży swoją kartę płatniczą do terminala w jednym z punktów sieci własnej Totalizatora Sportowego. W przypadku posiadaczy kart Visa środki mogą trafić bezpośrednio na konto gracza w czasie rzeczywistym. Wszystko to dzięki pierwszemu w Europie oraz jednemu z pierwszych na świecie zastosowań rozwiązania Visa Direct w oparciu o terminal płatniczy.

m.k.

Dowiedz się więcej na temat: lotto | hazard

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »