Reklama

Małe firmy mogą już korzystać z tanich usług kurierskich

Tanie usługi kurierskie to kolejne rozwiązanie, po tanich usługach doradztwa prawnego, czy darmowym tworzeniu stron www, jakie Tax Care udostępnia drobnym przedsiębiorcom. Rabaty, na jakie mogą liczyć, korzystając z dużych i znanych przewoźników, sięgają kilkudziesięciu procent i więcej. Kolejne atrakcyjne cenowo usługi w przygotowaniu.

- Obsługujemy już księgowo 8 tysięcy osób prowadzących działalność gospodarczą. Taka liczba pozwala nam - kierując się ideą zakupów grupowych - występować do dostawców różnych produktów i usług o szczególne warunki cenowe dla naszych klientów - informuje Adrian Jarosz, prezes Tax Care. Jesienią ubiegłego roku, dzięki współpracy z kancelarią Koksztys, Tax Care wprowadził tanie usługi prawnicze dla drobnych przedsiębiorców, oferowane na zasadzie abonamentu. Dziś robi kolejny krok: udostępnia swoim klientom tanie usługi kurierskie.

Reklama

Partnerem Tax Care w tym przedsięwzięciu jest operator logistyczny, firma Globkurier, która pośredniczy w sprzedaży usług kurierskich oraz świadczy usługi dodatkowe związane z przewozem towarów, np. przygotowanie dokumentacji celnej. Globkurier współpracuje z 25 przewoźnikami krajowymi i zagranicznym, w tym z największymi firmami, takimi jak: DHL, UPS czy DPD, a także kilkuset lokalnymi firmami transportowymi.

Rabaty jak dla dużych firm

Klienci korzystający z usług kurierskich za pośrednictwem Tax Care zyskali dostęp do atrakcyjnej cenowo oferty. Rabaty dla nich sięgają od kilkunastu do kilkudziesięciu i więcej procent w stosunku do cen, jakie musieliby zapłacić zamawiając przesyłkę bezpośrednio w konkretnej firmie kurierskiej (przykładowo, stawka za przewóz paczki do 30 kg na terenie Polski w jednej z firm kurierskich to 52 zł; a stawka preferencyjna to 10,69 zł). Co więcej, klienci Tax Care nie mają obowiązku wypracowywania limitów, które standardowo narzucają firmy kurierskie podmiotom, które korzystają u nich z lepszych warunków cenowych. A to powoduje, że drobni przedsiębiorcy mogą przewozić towary na warunkach, jakie były do tej pory przewidziane tylko dla przedsiębiorstw korzystających z takich usług na dużą skalę.

Ale na atrakcyjnej cenie zaleta tej oferty się nie kończy. Klient ma możliwość wyboru firmy, który dostarczy paczkę w najkrótszym czasie, przewiezie nietypową przesyłkę ze względu na wymiar czy zwartość (np. szkło), a także firmę, która bądź to zaoferuje lepszą cenę za pojedynczy transport, bądź to za kilka zleceń.

Wysyłka na jedno "kliknięcie"

Kolejnym udogodnieniem jest sam sposób korzystania z usługi. Przykładowo, gdy po zalogowaniu do systemu księgowego Tax Care przedsiębiorca odnotuje, że wystawiona przez niego faktura została opłacona przez odbiorcę, może zlecić wysyłkę towaru klikając w opcję "wyślij". Zostanie wówczas automatycznie przekierowany do swojego konta w Globkurierze, a tam, w zależności od tego co chce przewieźć, gdzie i w jakim terminie, wybierze najkorzystniejszą dla siebie opcję i złoży zlecenie, a później będzie mógł śledzić, co dzieje się z jego przesyłką.

Tanie usługi kurierskie są dostępne dla wszystkich przedsiębiorców, którzy korzystają z obsługi księgowej w Tax Care. Osoby te, poza wspominanymi już tanimi usługami doradztwa prawnego, mają też dostęp m.in. do pierwszej windykacji należności dopasowanej do potrzeb małych biznesów (minimalna kwota to 500 zł), a także darmowej oferty tworzenia stron www. - Pracujemy nad kolejnymi tanimi usługami, jakie udostępnimy drobnym przedsiębiorcom - zapowiada Adrian Jarosz. Tax Care świadczy ponadto usługi doradztwa finansowego dla osób prowadzących działalność gospodarczą (kredyty inwestycyjne i na bieżącą działalność, kredyty mieszkaniowe, produkty oszczędnościowe i emerytalne, itp.) czy też usługi związane z obsługą kadrowo-płacową pracowników.

Biznes INTERIA.PL na Facebooku. Dołącz do nas i bądź na bieżąco z informacjami gospodarczymi

Dowiedz się więcej na temat: usługi | Care | tanie | firma

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »