Co "po węglu"? Co czwarty górnik liczy na możliwość pracy w kopalni do emerytury

Krzysztof Mrówka

Oprac.: Krzysztof Mrówka

Co czwarty górnik liczy na możliwość pracy w kopalni do emerytury
Co czwarty górnik liczy na możliwość pracy w kopalni do emerytury123RF/PICSEL

Główny lokalny pracodawca

Polska energetyka jest nadmiernie uzależniona od węgla

Lepiej przygotowana transformacja

Sprecyzowane plany

Górnicy z Wielkopolski potrzebują pomocy w uzyskaniu nowych kwalifikacji

66 proc. górników na razie nie myśli o tym, co będzie robić „po węglu”Newseria BiznesNewseria Biznes
Newseria Biznes
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd?