„Polecam Przekorzystnie”: nawet 1500 zł za polecenie konta w Banku Pekao

Prezentacja partnera

Ruszyłam nowa edycja programu "Polecam Przekorzystne" w Banku Pekao S.A. Gotówkę zgarnąć mogą zarówno dotychczasowi klienci, jak i wszystkie osoby, które założą konto w trakcie trwania programu i zarejestrują się w aplikacji mobilnej PeoPay lub serwisie internetowym Pekao24. Osoba, która skorzystała z rekomendacji i założyła konto w Banku Pekao S.A., sama będzie mogła stać się polecającym i otrzymać nagrodę.

Gotówka za polecenia

O jakich pieniądzach mowa? Każdy klient, dzięki któremu nowa osoba otworzy rachunek w banku, otrzyma od 50 do 100 zł w zależności od tego, jakie konto zostanie polecone: Konto Przekorzystne, Konto Przekorzystne dla Młodych, Konto Świat Premium czy Konto Przekorzystne Biznes. Pieniądze można otrzymać za maksymalnie 15 poleceń, zyskując nawet 1500 zł.

- Popularność programu poleceń wśród naszych klientów jest duża, a klienci doceniają atrakcyjną ofertę konta połączoną z wysoko oprocentowanym Kontem Oszczędnościowym. Cieszą nas rekomendacje klientów, ponieważ jest to potwierdzenie, że oferowane przez bank produkty i usługi są najwyższej jakości. W Pekao stawiamy na rozwiązania mobilne, bo dziś większość spraw bankowych można zrealizować w aplikacji PeoPay. Dlatego też umożliwiamy klientom dołączenie do programu poleceń również w aplikacji - tę drogę wybiera blisko 9 na 10 uczestników programu - mówi Remigiusz Hołdys, dyrektor Departamentu Bankowości Codziennej i Produktów Oszczędnościowych w Banku Pekao S.A.

Promocja dla nowych klientów

Nowy klient nie musi odwiedzać placówki banku, by otworzyć konto - można to zrobić online za pomocą selfie w aplikacji mobilnej PeoPay. Warto również nadmienić, że wciąż można skorzystać z promocji "Otwórz Konto Przekorzystne online i zgarnij nagrodę" i otrzymać nagrodę do 200 zł na swój rachunek za otwarcie konta. Jakie warunki należy spełnić, prócz założenia konta online?

  • Otworzyć konto z kartą debetową oraz bankowością elektroniczną Pekao24 i aplikacją PeoPay między 9 stycznia a 3 kwietnia 2024 r., by otrzymać bonus w wysokości 50 zł,
  • Wykonać minimum 5 transakcji kartą przypisaną do konta w każdym z trzech kolejnych miesięcy, by zyskać dodatkowe 150 zł.

Dlaczego warto otworzyć Konto Przekorzystne?

Konto Przekorzystne jest rachunkiem osobistym w Banku Pekao S.A prowadzonym bezwarunkowo bezpłatnie. Pozwala bez opłat dokonywać wypłat ze wszystkich bankomatów w Polsce i za granicą. Z opłaty mogą być zwolnieni również posiadacze złotych kart wielowalutowych. Warunkiem jest zasilenie konta kwotą 1000 zł raz w miesiącu, dokonanie co najmniej pięciu transakcji kartą oraz wyrażenie zgodę na komunikację marketingową. Osoby, które nie ukończyły 26. roku życia, mają zagwarantowaną obsługę karty debetowej za 0 zł.

Zakładając Konto Przekorzystne warto od razu rozważyć otwarcie Konta Oszczędnościowego, na którym bank oferuje konkurencyjne oprocentowanie - aż 7 proc. w skali roku do 100 tys. zł przez pięć miesięcy od jego otwarcia. Z kolei właściciele Konta Oszczędnościowego Premium z Kontem Świat Premium zyskają 7 proc. w skali roku do 200 tys. zł przez pięć miesięcy od otwarcia.

Oczywiście po dołączeniu do grona klientów Pekao, samemu można polecać konta i zgarniać gotówkę za rekomendacje. Należy jedynie pamiętać o przekazaniu poleconej osobie kodu, którym jest numer telefonu podawany podczas rejestracji w programie.

Prezentacja partnera

.
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy
Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »