Polski bank wciela się w rolę świętego Mikołaja. Co za prezenty!

Nie masz pomysłu na prezent dla dziecka na mikołajki? Z myślą o dzieciach Bank Pekao przygotował dwie promocje. Oprócz kieszonkowego na start – 200 zł, bank proponuje także bonus na koncie oszczędnościowym dziecka Mój Skarb. Całość to cenna lekcja, która z pewnością zaprocentuje w przyszłości.

Artykuł sponsorowany

Zakup prezentu dla dziecka na mikołajki jest zadaniem bardzo prostym. Dużo trudniejsze jest natomiast znalezienie czegoś, czego nie odłoży na drugi dzień na półkę i co okaże się przydatne w dłuższej perspektywie. Właśnie taki prezent dla dzieci przygotował Bank Pekao S.A.

Najlepszy prezent? Własne konto z kartą!

Własne konto z kartą to nie tylko świetny pomysł na prezent, ale także szansa na edukację najmłodszych w kwestiach finansowych, uczenie ich oszczędzania czy pomysł na wspólną aktywność dla całej rodziny. Z myślą o dzieciach, tych młodszych i starszych, w wieku poniżej 18 lat Bank Pekao przygotował promocję pod nazwą "Rodzice polecają Konto Przekorzystne dzieciom", w ramach której dziecko może zdobyć kieszonkowe na start w wysokości 200 zł. Promocja trwa do 10 grudnia 2023 r. Aby z niej skorzystać wystarczy spełnić kilka warunków, uzależnione od wieku dziecka w dniu otwarcia konta:

Reklama
  • najmłodsi poniżej 6 lat: założyć Konto Przekorzystne, zapisać do promocji oraz przelać minimum 200 zł na konto dziecka do dnia 31 grudnia 2023 r.
  • dziecko w wieku 6-12 lat: założyć wszystkie produkty wchodzące w skład Pakietu PeoPay KIDS (Konto Przekorzystne, rachunek oszczędnościowy Mój Skarb, kartę Mastercard PeoPay KIDS i aplikację PeoPay KIDS), zapisać dziecko do promocji, a następnie zalogować się do aplikacji PeoPay KIDS i zapłacić min 3 razy kartą lub BLIK do 31 grudnia 2023 r.
  • nastolatkom w wieku 13-17 lat: założyć Konto Przekorzystne, kartę do konta Mastercard Debit FX oraz aplikację PeoPay, zapisać się do promocji, a w dalszej kolejności zalogować się do aplikacji PeoPay i zapłacić min 3 razy kartą lub BLIK do 31 grudnia 2023 r.

Oprócz kieszonkowego na start Bank Pekao proponuje także bonus na koncie oszczędnościowym dziecka Mój Skarb. Dodatkowa oferta promocyjna to oprocentowanie aż 6,5% w skali roku do 5000 zł przez 5 miesięcy (152 dni) od dnia otwarcia konta. Promocja trwa do 8 stycznia 2024 r. Szczegółowe informacje o promocjach są dostępne na stronie www.pekao.com.pl/promocje-dla-dzieci.

Rodzic może założyć produkty dla dziecka tak jak lubi. W dowolnym oddziale banku lub przez intrenet w aplikacji PeoPay lub bankowości internetowej Pekao24 w Panelu rodzica.

Bankowość dla dziecka w wieku 6-12 lat

Pakiet PeoPay KIDS czyli konto osobiste, oszczędnościowe, karta i aplikacja dziecka został stworzony z myślą o dzieciach w wieku 6-12 lat. Jest nieustannie rozwijana przez Bank Pekao S.A. Dziecko ma możliwość personalizacji aplikacji - może zmienić tło na kolorowe lub motywem gier, mogą również zmienić ikony oraz trenera. Młodzi użytkownicy chętnie po nie sięgają: 40 proc. zmienia tło w aplikacji na wybrane przez siebie.

W aplikacji mobilnej PeoPay KIDS czas spędzać można również na inne sposoby, choćby na graniu. Zwłaszcza, że gra w angażujący i przyjazny sposób wprowadza najmłodszych w świat finansów, a właśnie doczekała się nowych sezonów.

Pakiet PeoPay KIDS dostępny jest na rynku od 2020 r. i od tego czasu dzieci zalogowały się na swoje konta już niemal 15 mln razy. Budowanie i kształtowanie nawyków finansowych dzieci najlepiej rozpocząć jak najwcześniej. Wiek szkolny do doskonały moment na rozpoczęcie nauki zarządzania pieniędzmi, trudnej sztuki oszczędzania i odpowiedzialności. To Pakiet PeoPay KIDS z aplikacją do edukacji finansowej i oszczędzania: innowacyjne narzędzie, które doceniło już 137 tys. dzieci

Bankowość dla nastolatka

W obecnych czasach nastolatkowie coraz częściej mają już swój kapitał finansowy. Wiąże się to z tym, że mają oni coraz większe możliwości zarabiania pieniędzy. Z pewnością przyczynia się do tego rozwój social mediów i związane z tym możliwości biznesowe. Żyjemy w czasach, gdzie nareszcie wspiera się przedsiębiorczość od najmłodszych lat. Posiadanie własnego konta przez nastolatka z pewnością pozwala mu poczuć się pewniej oraz doroślej. To z kolei sprzyja poważniejszemu myśleniu o swojej przyszłości oraz gromadzenia kapitału finansowego. Dlatego też warto stawiać na rodzinne bankowanie, aby nawet nastolatkowie mogli poczuć się częścią globalnego systemu finansowego, który jest "oknem na świat".

Z różnych badań wynika, że nastolatkowie generują mnóstwo transakcji finansowych. Korzystają oni z tych najbardziej nowoczesnych form płacenia jak płatność telefonem czy zegarkiem. Takie młodzieżowe konto młodzieżowe daje całe multum możliwości. Dzięki opcji BLIK mogą ekspresowo przelewać pieniądze znajomym na numer telefonu (na przykład, gdy ktoś zapłacić za nas w kawiarni i chcemy mu od razu zwrócić pieniądze), doładować komórkę, lub kupić bilet na komunikację miejską w wybranych miastach w Polsce. Można ekspresowo robić zakupy w sklepach internetowych. W ramach rodzinnego bankowania rodzice oczywiście mają kontrolę nad finansami nastolatka. Służy do tego Panel rodzica z kontrolą rodzicielską finansów dziecka.

Korzyści dla rodziców

Na mikołajkowym prezencie dla swoich dzieci zyskać może również rodzic. Rodzic, który założy dziecku konto i kartę z wizerunkiem gamingowym, może otrzymać 8000 punktów w programie Bezcenne Chwile, co jest równoznaczne z nagrodą o wartości 100 zł.

Aby rodzic zdobył nagrodę wystarczy, że do 15 stycznia 2024 r. spełni dwa proste warunki.

Pierwszy warunek uzależniony od wieku dziecka:

  • Rodzic ma założyć dziecku w wieku 6-12 lat Pakiet PeoPay KIDS, w skład którego wchodzą Konto Przekorzystne, konto oszczędnościowe Mój Skarb, karta Mastercard PeoPay KIDS z wizerunkiem gamingowym oraz aplikacja PeoPay KIDS;
  • Rodzic ma otworzyć nastolatkowi w wieku 13-17 lat Konto Przekorzystne oraz kartę debetową Mastercard Debit FX z wizerunkiem gamingowym lub muzycznym.

Drugim warunkiem jest, aby rodzic w okresie 30 dni od zawarcia umowy, zapłacił min 5 razy swoją kartą Mastercard zapisaną do programu Bezcenne Chwile.

Kto nie lubi dostawać prezentów? Bank wie, że dzieci uwielbiają prezenty dlatego chce pomóc podarować najbliższej osobie świąteczną radość i prawdziwy list do Świętego Mikołaja. Skorzystaj z przygotowanych listów przez bank na stronie www.pekao.com.pl/mikolajki.

Szczegóły poszczególnych ofert dla dzieci dostępne są na stronach: pekao.com.pl/junior (oferta dla dzieci poniżej 6 lat), pekao.com.pl/peopaykids (oferta dla dzieci w wieku 6-12 lat), pekao.com.pl/nastolatek (oferta dla dzieci w wieku od 13 lat).

Artykuł sponsorowany

.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »