Studiuj na AHE w Łodzi. Czeka tam aż 24 innowacyjnych kierunków studiów

Mówi się, że na naukę nigdy nie jest za późno. Akademia Humanistyczno-Ekonomiczna w Łodzi udowadnia, że to przekonanie jest prawdziwe. Niezależnie od tego, czy właśnie pisaliśmy maturę, czy okres edukacji mamy już dawno za sobą – możemy kształcić się na uczelni wyższej. Ale to nie wszystko. Barierą nie są nawet obowiązki zawodowe i rodzinne czy miejsce zamieszkania. W dodatku AHE oferuje aż 24 kierunki studiów, które rozwijają kreatywność i przygotowują na podjęcie najciekawszych zawodów.

Mówimy sobie: "teraz nie czas", "mam dzieci", "za daleko", "już za późno". Tymczasem to właśnie teraz może być najlepszy moment, by spróbować. Szczególnie gdy uczelnia potrafi dostosować się do realiów, w jakich żyjemy.

Akademia Humanistyczno-Ekonomiczna w Łodzi wychodzi naprzeciw tym, którzy właśnie ukończyli szkołę i mieszkają blisko uczelni, ale również tym, którzy nie pasują do modelu studenta bez zobowiązań. Proponuje studia, które można realnie połączyć z życiem rodzinnym i zawodowym. A w dodatku mają wartość nie tylko na papierze, ale i w praktyce.

Studiujemy, mimo że życie nie jest idealne

Nie wszyscy mamy dwadzieścia lat i mnóstwo wolnego czasu. Nie wszyscy mieszkamy w dużych miastach, nie wszyscy mamy możliwość "rzucić wszystko i zacząć od nowa". Ale wszyscy mamy prawo do rozwoju. I tak, jeśli tylko tego chcemy - możemy zacząć studiować.

AHE to uczelnia, która postanowiła znieść wszelkie bariery. Studia można podjąć bez względu na wiek, bez względu na obowiązki rodzinne, bez względu na miejsce zamieszkania - w końcu technologia zniosła granice - także te edukacyjne.

Nie musimy mieć idealnych warunków, by rozpocząć studia. Potrzebujemy raczej uczelni, która oferuje elastyczność i zrozumienie. AHE taką uczelnią właśnie jest.

24 kierunki - 24 ścieżki zawodowe

Na AHE w Łodzi dostępne są aż 24 innowacyjne kierunki studiów. To nie tylko liczba - to szerokie spektrum możliwości rozwoju, dopasowane do realiów rynku pracy.

Na Wydziale Artystycznym możemy rozwijać się w obszarze grafiki, tańca, projektowania wnętrz i kulturoznawstwa.

Wydział Ekonomii i Zarządzania oferuje kierunki: zarządzanie, turystyka i rekreacja, ekonomia oraz bezpieczeństwo wewnętrzne.

Na Wydziale Humanistycznym do wyboru mamy filologię (polską, angielską i germańską), dziennikarstwo i komunikację społeczną oraz kognitywistykę.

Z kolei na Wydziale Nauk Medycznych i Nauk o Zdrowiu możemy się uczyć kosmetologii, dietetyki i pielęgniarstwa - tego ostatniego kierunku nie sposób pominąć, zwłaszcza że według raportu Ogólnopolskiego Systemu Monitorowania Ekonomicznych Losów Absolwentów (ELA) absolwenci pielęgniarstwa AHE w filii w Warszawie osiągają jedne z najwyższych zarobków w kraju już w pierwszym roku po studiach (ponad 12 900 zł brutto).

Na Wydziale Pedagogiki i Psychologii możemy wybrać pedagogikę, psychologię (również jednolite studia magisterskie) oraz pedagogikę przedszkolną i wczesnoszkolną.

Wydział Prawa i Administracji to możliwość studiowania administracji, politologii i prawa.

Z kolei na Wydziale Techniki i Informatyki czekają kierunki techniczne: informatyka oraz mechanika i budowa maszyn.

To kierunki nie tylko teoretyczne. Wszystkie objęte są autorskim programem AHE "Technologia Kreatywności", który pozwala rozwijać kompetencje społeczne, zdolności twórcze i umiejętność pracy projektowej - umiejętności kluczowe dziś na rynku pracy.

Studia z każdego miejsca i na własnych zasadach

Dzięki możliwości studiowania online nauka w AHE nie wymaga obecności w murach uczelni. To ogromna szansa dla osób mieszkających z dala od Łodzi czy Warszawy, a także dla tych, którzy pracują zawodowo lub zajmują się rodziną.

Akademia stworzyła przestrzeń, w której można uczyć się w rytmie naszego życia. Materiały dostępne 24/7, platformy edukacyjne, możliwość kontaktu z wykładowcami - to wszystko sprawia, że nauka nie traci na jakości, a zyskuje na dostępności.

Ponad 30 tys. absolwentów AHE to osoby, które ukończyły studia online. A w sumie uczelnię ukończyło już ponad 95 tys. osób. To nie tylko statystyka, to społeczność ludzi, którzy wybrali edukację mimo przeciwności.

Niektórzy z nas szukają awansu, inni - całkowitego przebranżowienia. Jeszcze inni chcą po prostu wrócić do czegoś, co porzucili wiele lat temu. Na AHE nikt nie pyta: "Czemu dopiero teraz?". Zamiast tego uczelnia przegotowała takie warunki, żeby studiowanie było dostępne dla każdego. Dlatego nie warto czekać na "lepszy czas". Bo edukacja w XXI wieku jest elastyczna jak nigdy wcześniej. Ten czas nastał właśnie teraz.

artykuł sponsorowany
materiały promocyjne
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy
Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »