​Koronawirus w Polsce. Na stacjach będzie jeszcze taniej

Monika Borkowska

Monika Borkowska

Na stacjach będzie jeszcze taniej
Na stacjach będzie jeszcze taniej123RF/PICSEL
Sprzedawcy paliw sygnalizują, że notują nawet 80-proc. spadki sprzedaży z dnia na dzień. Nie ma popytu, bo ludzie nie mają możliwości wychodzenia z domu.
Jakub Bogucki, analityk rynku paliw e-petrol

Ropa wciąż w dół

Zobacz również:

Mniej niż 4 zł za benzynę

Zobacz również:

Zobacz również:

Zobacz również:

Operatorzy pod presją

Zobacz również:

Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd?