KRRiTV podwyższa od 2023 r. stawki abonamentu radiowo-telewizyjnego

Za używanie odbiornika telewizyjnego albo radiofonicznego i telewizyjnego zapłacimy 27,30 zł wobec 24,50 zł w 2022 r.
Za używanie odbiornika telewizyjnego albo radiofonicznego i telewizyjnego zapłacimy 27,30 zł wobec 24,50 zł w 2022 r.123RF/PICSEL
Oświadczenia majątkowe posłów powinny być jawne? Berkowicz: Każdy kulturalny człowiek ma coś do ukryciaPolsat NewsPolsat News
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd?