Prace techniczne w bankach. Weekendowe przerwy w PKO BP i Peako SA

W najbliższych dniach klienci kilku banków muszą liczyć się z komplikacjami w związku z prowadzonymi pracami modernizacyjnymi. Najpoważniejsze przerwy zaplanowały PKO BP i Bank Pekao SA.

Spodziewane są problemy z aplikacjami mobilnymi, Blikiem i usługami maklerskimi. Dotyczą one banków:

 • PKO BP i Inteligo
 • Bank Pekao SA
 • Bank BPS
 • Nest Bank
 • mBank
 • ING Bank Śląski

PKO BP i Inteligo. Bez aplikacji IKO

Z powodu prac technicznych w PKO BP i Inteligo w niedzielę (28 kwietnia) od godz. 0:00 do godz. 7:00 nie będzie działać aplikacja IKO, w tym płatności zbliżeniowe telefonem oraz kodem Blik.

Płatności kartami w bankomatach i sklepach stacjonarnych będą działać bez zmian. W ramach ochrony internetowych płatności kartą 3D-Secure 2 dostępna będzie tylko autoryzacja kodem SMS i PIN-em do karty.

Bank Pekao SA. Przerwy od soboty do poniedziałku

Z powodu prac modernizacyjnych w Banku Pekao SA:

 • w sobotę (27 kwietnia) od godz. 7:00 do godz. 18:00 wystąpią trudności w dostępie do składania dyspozycji i zleceń na rachunkach inwestycyjnych w serwisie Pekao24, aplikacji PeoPay oraz platformie eTrader Pekao
 • w sobotę (27 kwietnia) od godz. 18:00 do godz. 22:00 nie będzie można skorzystać z Kantoru Pekao24
 • a od godz. 20:15 do godz. 21:25 wystąpią trudności w składaniu wniosków o pożyczkę "Klik Gotówka"
 • w nocy z soboty na nadzielę (27/28 kwietnia) od godz. 22:00 do godz. 3:00 nie będzie dostępu do zakładki "Inwestycje"
 • a od godz. 22:00 do godz. 2:35 niedostępna będzie zakładka "Oferty i wnioski", niemożliwy będzie wgląd do historii operacji, wyciągów i sekcji "e-Dokumenty" oraz nie będzie można aktywować usług: Qlips, Autopay i cyfrowej tożsamości PekaoID
 • w poniedziałek (29 kwietnia) od godz. 21:15 do godz. 0:00 nastąpi przerwa w dostępie do zastrzegania dokumentów tożsamości w serwisie Pekao24, aplikacji PeoPay i na infolinii banku

Bank BPS. Bez Blika

Z powodu prac serwisowych w Banku BPS w niedzielę (28 kwietnia) od godz. 1:00 do godz. 3:00 mogą wystąpić utrudnienia w dostępie do usługi Blik.

Nest Bank. Bez Blika

Z powodu prac technicznych w Nest Banku w nocy z soboty na niedzielę (27/28 kwietnia) od godz. 1:00 do godz. 3:00 wystąpią utrudnienia w płatnościach Blikiem. Problemy nie będą jednak dotyczyły przelewów na telefon Blikiem.

Reklama

mBank. Bez usług maklerskich

Z powodu prac modernizacyjnych w mBanku w sobotę (27 kwietnia) od godz. 7.00 do godz. 16.00 klienci nie zalogują się do eMaklera i maklerskiej aplikacji mBank Giełda.

ING Bank Śląski. Bez Maklera

Z powodu prac serwisowych w ING w sobotę (27 kwietnia) od godz. 8.00 do godz. 18.00 niedostępny będzie moduł Makler w systemie bankowości internetowej.

Opr. JB

INTERIA.PL
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy
Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »