Reklama

Kolejna edycja Wolves Summit zakończyła się sukcesem

352 start-upy i scaleupy, 330 przedstawicieli firm i korporacji, 178 inwestorów. W sumie 1535 uczestników spotkało się 23-24 października w Warszawie na Wolves Summit, międzynarodowej konferencji dedykowanej innowacjom w technologii, aby wspólnie wspierać tworzenie wartościowych relacji biznesowych pomiędzy właściwymi ludźmi.

Ósma edycja wydarzenia po raz kolejny odbyła się w warszawskim Pałacu Kultury i Nauki. Nie zabrakło jednak głosów zaskoczenia i podziwu, bowiem już w przyszłym roku, Wolves Summit po raz pierwszy w historii odbędzie się za granicą - kolejną lokalizacją, w której już w kwietniu spotkają się wilki biznesu będzie Londyn.

Właściwe spotkania dla innowacyjnych rozwiązań

Reklama

Zakończyła się ósma edycja międzynarodowej konferencji dla start-upów, inwestorów, funduszy inwestycyjnych i korporacji, Wolves Summit. Sale Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie przez 2 dni wypełnione były wartościowymi rozmowami o biznesie, innowacjach i inwestowaniu w przełomowe technologie, które rozwiązują problemy teraźniejszości i ułatwią naszą przyszłość. Posłuchać można było także liderów biznesowego świata innowacji w technologii, m.in. Magdaleny Jabłońskiej, CEO MIT Enterprise Forum Poland, Rudradeba Mitry z EFMA i Artura Chmielewskiego reprezentującego NASA. Wydarzenie otworzyli również przedstawiciel Miasta Stołecznego Warszawy - Piotr Sawicki i Maciej Fałkowski z ramienia Ministerstwa Spraw Zagranicznych.

Networking przyciągnął tłumy

Organizatorzy konferencji Wolves Summit stawiają przede wszystkim na wartościowy, właściwy networking, szczególnie 15-minutowe spotkania, które po raz kolejny okazały się wyjątkowym elementem wydarzenia. Brali w nich udział niemal wszyscy uczestnicy konferencji - tzw. matchmaking podczas ósmej edycji cieszył się nie tylko wysokim zainteresowaniem (ustawionych zostało blisko 3000 spotkań), ale także zadowoleniem uczestników, których ocena satysfakcji ze spotkania wyniosła 92 proc. Pozwoliło to przedstawicielom środowiska technologicznego poznać się lepiej i nawiązać cenne partnerstwa biznesowe, rozpocząć negocjacje inwestycyjne, czy zebrać informację zwrotną na temat swoich rozwiązań. Ciekawym przedłużeniem networkingu były również imprezy wieczorne: VIP Party oraz Networking Party dla wszystkich obecnych.

Start-upy ponownie mogły uczestniczyć w konferencji za darmo i w odpowiednich warunkach rozmawiać z inwestorami i przedstawicielami korporacji, którzy szukali innowacyjnych rozwiązań z różnych branż, od technologii medycznych po robotykę i sztuczną inteligencję.

Trójmiasto, Warszawa..Londyn?

Organizatorzy Wolves Summit po raz kolejny cieszyć się mogą sukcesem. Ósma edycja skupiała się na rynku Europy Środkowo-Wschodniej; porównując ją do odpowiadającej jej, szóstej edycji z października 2017, można zauważyć znaczny wzrost, szczególnie w liczbie ustawionych spotkań 1:1 (wzrost o 570) i liczbie uczestników (wzrost o 375). Nie powinno więc być dla nikogo zaskoczeniem, że finał ósmej edycji konferencji Wolves Summit zakończył się dobrymi informacjami. Po czterech latach organizowania konferencji w Polsce, organizatorzy zdecydowali się otworzyć się na kolejną stolicę - Londyn. Dwa tygodnie po dziewiątej edycji, która ma się odbyć w Warszawie w 2019, drugie wydarzenie odbędzie się w Stolicy Wielkiej Brytanii - to wielki krok nie tylko dla samego zespołu, ale także biznesowego świata innowacji w technologii: ostatecznie to dla niego istnieje Wolves Summit.

Dziewiąta edycja konferencji Wolves Summit odbędzie się 19-20 marca 2019 w Warszawie, dziesiąta 2-3 kwietnia 2019 w Londynie.

Dowiedz się więcej na temat: wolves

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »