Największa w historii emisja obligacji korporacyjnych w Polsce. Grupa Polsat Plus inwestuje w zrównoważony rozwój

Grupa Polsat Plus jako pierwsza polska firma wyemituje obligacje powiązane z celami zrównoważonego rozwoju według międzynarodowego standardu ICMA
Grupa Polsat Plus jako pierwsza polska firma wyemituje obligacje powiązane z celami zrównoważonego rozwoju według międzynarodowego standardu ICMA123RF/PICSEL

Zobacz również:

Środki na inwestycje w zrównoważony rozwój 

Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd?