Polska wydobywa coraz więcej gazu w Norwegii. "Produkcja wzrosła o ponad 100 proc."

Jedna z platform wydobywczych gazu w Norwegii. Na Norweskim Szelfie Kontynentalnym Grupa Orlen posiada 98 koncesji
Jedna z platform wydobywczych gazu w Norwegii. Na Norweskim Szelfie Kontynentalnym Grupa Orlen posiada 98 koncesji 123RF/PICSEL

Zobacz również:

Wydobycie własne pokrywa 45 proc. zapotrzebowania kraju

Wydobycie będzie rosło w kolejnych latach

Referendum w sprawie aborcji. Czy to dobry pomysł?Robert GwiazdowskiINTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd?