Reklama

PPG przesuwa ofertę

Platinum Properties Group, spółka deweloperska, która planuje przenieść się z NewConnect na rynek regulowany GPW, przesunęła termin oferty publicznej. Zgodnie z nowym harmonogramem, book building potrwa od 18 lutego do 1 marca, a zapisy w transzach detalicznej i instytucjonalnej od 4 do 15 marca - podała spółka w komunikacie.

Cena emisyjna ma zostać podana 4 marca. Tego dnia podana też będzie ostateczna liczba akcji serii E.

Reklama

Przedział cenowy oferowanych akcji ustalono na 0,4-0,6 zł.

PPG informowało wcześniej, że w ramach emisji akcji serii E chce pozyskać ok. 45 mln zł. Pozyskane środki mają być przeznaczone na projekt Svetly Dali, miasteczka o zabudowie wielorodzinnej pod Moskwą.

Poniżej przedstawiamy harmonogram oferty publicznej spółki Platinum Properties Group:

18 lutego - 1 marca - proces budowania księgi popytu;

4 marca - ustalenie i podanie do publicznej wiadomości ceny emisyjnej oraz ostatecznej liczby akcji serii E oraz liczby akcji oferowanych w poszczególnych transzach;

4 lutego - 15 marca - przyjmowanie zapisów w transzy detalicznej oraz w transzy dużych inwestorów;

Do 18 marca 2013 r. - przydział akcji serii E.

W sierpniu NWZ PPG zgodziło się na publiczną emisję od 20 mln do 140 mln akcji serii E z wyłączeniem prawa poboru dotychczasowych akcjonariuszy oraz na ubieganie się o dopuszczenie i wprowadzenie akcji serii A, B, C, D i E oraz praw do akcji serii E spółki do obrotu na rynku regulowanym.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »