Reklama

Śnieżka awansowała na "Liście 500"

W aktualnym rankingu dziennika "Rzeczpospolita" - "Lista 500", prezentującym największe rodzime firmy, Fabryka Farb i Lakierów Śnieżka SA znalazła się na 435. miejscu.

Tym samym awansowała aż o 15 pozycji w porównaniu do ubiegłorocznej edycji zestawienia.

Reklama

- Śnieżka, jeden z czołowych producentów farb i lakierów w Polsce oraz Europie Środkowo-Wschodniej, stale się rozwija, co potwierdza m.in. tegoroczna edycja "Listy 500", rzetelnego rankingu przygotowywanego co roku przez dziennik "Rzeczpospolita". W roku 2015 Grupa Kapitałowa Śnieżka wygenerowała przychody ze sprzedaży na poziomie 550,1 mln zł, co wzmocniło jej pozycję w rankingu o 15 pozycji w stosunku do roku 2014. - W naszej, liczącej trzy dekady historii, wielokrotnie udowadnialiśmy, że z pasją realizujemy założone cele, stale wzmacniając pozycję Śnieżki na polskim rynku i na rynkach eksportowych . Dzięki wysokiemu zaangażowaniu całego Zespołu rozszerzamy zakres swojej działalności, ciesząc się zaufaniem klientów oraz pracowników. W sposób oczywisty przekłada się to na obecność w znaczących biznesowo zestawieniach - tłumaczy Piotr Mikrut, prezes FFiL Śnieżka SA.

Ranking "Lista 500" publikowany jest nieprzerwanie od kilkunastu lat. Po raz pierwszy został ogłoszony w 1999 roku. Dziś to już jego 18. edycja. Notowanie zawiera 50 największych polskich przedsiębiorstw, które są klasyfikowane według obrotów. Na Gali konkursu, która odbyła się 28 kwietnia br., najlepszym przedsiębiorstwom zostały wręczone również specjalne nagrody - "Orły Rzeczpospolitej".

Opr. KM

Sprawdź: PROGRAM PIT 2015

Dowiedz się więcej na temat: 'Rzeczpospolita | awansowała | Śnieżka SA | awansował | "Rzeczpospolita

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »