Reklama

Zgody prezesa UOKiK na przejęcie przez Asseco Business Solutions firmy Macrologic

Informacja o uzyskaniu bezwarunkowej zgody Prezesa Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów na dokonanie koncentracji polegającej na przejęciu przez Asseco Business Solutions S.A. z siedzibą w Lublinie kontroli nad Macrologic S.A. z siedzibą w Warszawie. Informację tę podano wszrem i wobec o godz. 16.18, w czasie trwania sesji na GPW. Obie spólki są tam notowane.

W związku z publicznym wezwaniem z dnia 11 kwietnia 2017 r. do zapisywania się na sprzedaż akcji spółki Macrologic S.A. ("Wezwanie"), na podstawie § 6 ust. 3 i 4 w związku z § 6 ust. 5 rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie wzorów wezwań do zapisywania się na sprzedaż lub zamianę akcji spółki publicznej, szczegółowego sposobu ich ogłaszania oraz warunków nabywania akcji w wyniku tych wezwań ("Rozporządzenie"), Asseco Business Solutions S.A. ("Wzywający") niniejszym informuje, że w dniu 31 maja 2017 r. otrzymał bezwarunkową zgodę Prezesa Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów na dokonanie koncentracji polegającej na przejęciu przez Wzywającego kontroli nad spółką Macrologic S.A.

Reklama

Uzyskanie bezwarunkowej zgody Prezesa Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów na dokonanie koncentracji polegającej na przejęciu przez Wzywającego kontroli nad Macrologic S.A. było warunkiem prawnym określonym w pkt. 24 treści Wezwania.

Terminy pisane wielką literą mają znaczenie przypisane im w treści wezwania.

Sprawdź bieżące notowania ABS i MCL na stronach BIZNES INTERIA.PL

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »